Aer Lingus rekrutuje załogi do nowej bazy

15 marca 2021 11:25
Irlandzkie linie lotnicze Aer Lingus przygotowują się do otwarcia nowej bazy w Manchesterze. Jednym z elementów przygotowań jest rekrutacja załóg, które będą latały z angielskiego lotniska.
Reklama
Otwarcie bazy w Manchesterze ma na celu uruchomienie połączeń transatlantyckich między Wielką Brytanią a Stanami Zjednoczonymi. Operacje najprawdopodobniej mają być wykonywane airbusami A321LR.

W związku ze swoimi planami linia lotnicza zamieściła ogłoszenie o rekrutacji członków personelu pokładowego. Zgodnie z zamieszczonymi informacjami zgłoszenia można nadsyłać do 2 kwietnia br. Aer Lingus zdecydował się wykorzystać osoby z doświadczeniem w branży lotniczej i wymaga między innymi 12 miesięcy doświadczenia w bezpośredniej obsłudze klienta i sprzedaży, a także posiadanie wcześniejszego doświadczenia w pracy członka personelu pokładowego. Planowy czas rozpoczęcia zatrudnienia to sezon letni 2021 roku.Bilety na połączenia transatlantyckie nie są jeszcze dostępne. Aer Lingus planuje latać z Manchesteru do Bostonu, Nowego Jorku i Orlando. Można jednak przypuszczać, że sprzedaż biletów rozpocznie się wkrótce, ponieważ przewoźnik podejmuje wiele kroków celem uruchomienia bazy operacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Rekrutacja nowych załogantów zbiegła się w czasie z decyzją irlandzkiej linii o wysłaniu na bezpłatne urlopy 129 pracowników z bazy w Shannon. Urlop rozpoczął się 8 marca i zakończy 7 czerwca, a przez ten czas pracownicy nie otrzymają żadnego wynagrodzenia.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy