flydubai z kolejnym kierunkiem w Europie

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
11 marca 2021 10:25
Jeszcze w marcu 2021 r. wystartuje kolejna, nowa europejska trasa flydubai.
Reklama

Flydubai ogłosił w środę (10.03) rozpoczęcie lotów do Tirany, stolicy Albanii, stając się tym samym pierwszą linią w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która zaoferuje bezpośrednie loty do tego kraju.

Od 28 marca linia lotnicza będzie obsługiwać dwa loty tygodniowo (w czwartki oraz niedziele) pomiędzy lotniskiem Dubai–International a Tiraną.
  • FZ1053 Dubaj 9:35 – Tirana 12:30 (---4--7)
  • FZ1054 Tirana 13:30 – Dubaj 21:55 (---4--7)

W wielu krajach wciąż obowiązują liczne ograniczenia w podróżowaniu, dlatego stale poszukujemy możliwości połączenia z Dubajem wcześniej nieobsługiwanych kierunków. Cieszymy się, że jesteśmy pierwszą linią lotniczą z siedzibą w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, która obsłuży bezpośrednie loty między Dubajem a Tiraną – skomentował Ghaith Al Ghaith, dyrektor generalny flydubai.

Emirates, dzięki porozumieniu code-share, będzie oferować pasażerom z Tirany możliwość przesiadki w Dubaju na 155 kierunkach, w tym do Australii, Chin, Indii, Japonii czy Azji Południowej.

Jest to kolejna ekspansja przewoźnika na europejskim rynku. W ostatnim czasie flydubai ogłosił rozpoczęcie lotów z ZEA na Maltę, do Katanii, Salzburga, Mińska, a także do Cluj Napoca w Rumunii.

Fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama