Emirates częściej poleci na Malediwy i Seszele

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
10 marca 2021 09:12
Linie Emirates ogłosiły, że przed Wielkanocą zwiększą liczbę połączeń do popularnych miejsc wakacyjnych, czyli na Malediwy i Seszele. Od 28 marca linie lotnicze będą oferować klientom 28 tygodniowych lotów do Male i 7 tygodniowych lotów do Mahé.
Reklama

Dodatkowe połączenia zaspokoją zapotrzebowanie rynku i zapewnią klientom większą elastyczność, wybór i łączność podczas planowania podróży wielkanocnych.

Obecnie Emirates oferują swoim klientom 24 loty tygodniowo na Malediwy samolotem Boeing 777-300ER. Od 28 marca do 18 kwietnia br. przewoźnik zwiększy liczbę połączeń do 28 lotów tygodniowo, oferując klientom lepszą łączność z popularnym kierunkiem na Oceanie Indyjskim.

Wyjazd na Malediwy do okazja do poznania światowej klasy kurortów spa, dziewiczych plaż, to możliwość przeżycia morskiej przygody w jednym z najlepszych miejsc do nurkowania na świecie.

Wszyscy podróżujący na Malediwy, z wyjątkiem obywateli Malediwów, muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR COVID-19, przeprowadzony w ciągu 96 godzin przed wylotem. Podróżni proszeni są również o wypełnienie internetowego formularza na 24 godziny przed przybyciem.

Do tej pory realizowano 5 połączeń do Mahé, a od 28 marca do 30 października 2021 r. przewoźnik oferuje aż 7 lotów z Dubaju do Mahé, realizowanych boeingiem 777-300ER. Seszele mają ponownie otworzyć swoje granice dla międzynarodowych podróżnych bez wymagań dotyczących szczepień lub kwarantanny, począwszy od 25 marca.

Wszyscy podróżni nadal będą musieli przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonany 72 godziny przed odlotem. Więcej informacji na temat warunków wjazdu na Seszele znajduje się tutaj.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama