Ryanair częściej z Modlina na Teneryfę

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
09 marca 2021 12:59
Irlandzki tani przewoźnik zwiększy liczbę lotów pomiędzy Modlinem a Teneryfą (TFS).
Reklama

Ryanair ogłosił we wtorek (9.03) zwiększenie częstotliwości lotów z Warszawy–Modlina na Teneryfę. Jak pisze przewoźnik, w związku z programami szczepień, które nabiorą tempa w nadchodzących miesiącach, ruch turystyczny prawdopodobnie wzrośnie, a Ryanair będzie obsługiwał 3 loty tygodniowo łączące Modlin z Teneryfą w szczytowych miesiącach sezonu letniego.

Z okazji uruchomienia dodatkowych lotów, Ryanair wprowadził do sprzedaży bilety w cenie od 169 zł na podróż od maja 2021 r. Bilety w promocyjnej cenie dostępne są na Ryanair.com do czwartku (11.03) do północy. Pasażerowie mogą zaplanować letnią podróż na Teneryfę, rezerwując loty z opcją „0 zł za zmianę” w przypadku zmiany planów, przy dokonaniu rezerwacji do 31 marca 2021 r.


Ryanair z przyjemnością ogłasza jeszcze więcej lotów z Modlina na Teneryfę na lato 2021. Mając na uwadze, że ograniczenia Covid zmieniają się regularnie, Ryanair zezwala teraz na maksymalnie dwie bezpłatne zmiany daty podróży w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych przed 31 marca 2021 r. Klienci mogą rezerwować loty na zasłużone wakacje, wiedząc, że jeśli będą musieli przełożyć podróż, mogą to zrobić z opcją „0 zł za zmianę” dwukrotnie do końca października 2021 r. – skomentowała Olga Pawlonka, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanaira w Europie środkowo-wschodniej i na Bałkanach.


Fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama