Wizz Air uruchamia czwartą bazę we Włoszech

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
4 marca 2021 14:16
Wizz Air ogłosił dzisiaj (4.03) otwarcie nowej bazy w Palermo, gdzie w czerwcu 2021 roku zostaną umieszczone 2 samoloty typu Airbus A321.
Reklama
Jednocześnie z ogłoszeniem otwarcia 4. bazy we Włoszech, Wizz Air informuje o uruchomieniu 7 nowych połączeń z Palermo i 4 innych krajowych tras z Bolonii, Brindisi, Pizy, Mediolanu i Katanii w czerwcu 2021 roku. Ceny biletów zaczynają się już od 9,99 euro.Historia Wizz Air we Włoszech rozpoczęła się w 2004 roku, gdy odbył się pierwszy lot z Bergamo do Katowic. Od tego czasu 41 milionów pasażerów skorzystało z tamtejszej oferty Wizz Air. Linia stale zwiększa swoją aktywność we Włoszech poprzez rozszerzanie oferty lotów krajowych i międzynarodowych. Dwa samoloty typu Airbus A321 będą realizować operacje na jedenastu nowych trasach łącząc 10 następujących miast: Bazyleę (Bazylea-Miluza-Fryburg - Euroairport), Bolonię, Londyn (Londyn Luton), Mediolan (Mediolan Malpensa), Pizę, Turyn, Treviso, Weronę, Brindisi i Cagliari, oferując ponad milion dodatkowych miejsc w sprzedaży z Włoch w 2021 roku.

- Po 17 latach owocnej współpracy we Włoszech, z radością informujemy o otwarciu naszej czwartej włoskiej bazy w Palermo. Dzisiejsze ogłoszenie podkreśla nasze zaangażowanie w działalność we Włoszech i jestem przekonany, że korzystnie wpłynie na odbudowę tutejszej branży turystycznej - mówi George Michalopoulos, członek zarządu ds. handlowych w Wizz Air.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy