Flydubai: W sezonie letnim z Krakowa do Dubaju rzadziej niż planowano

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
03 marca 2021 11:54
W sezonie letnim Flydubai będzie operował z Krakowa do Dubaju trzy razy w tygodniu. W grudniu ub. roku przewoźnik planował latać na tej trasie pięć razy w tygodniu.
Reklama

27 grudnia 2020 r. flydubai po przerwie wrócił do obsługi lotów z Krakowa do Dubaju, przywracając tym samym regularne połączenia na tej trasie. Rejsy wykonywane były początkowo dwa razy w tygodniu; w środy oraz niedziele. Według rozkładu z grudnia ub. roku, od początku lutego loty miały się odbywać się pięć razy w tygodniu – codziennie oprócz wtorków i sobót. W lutym jednak częstotliwość nie została zwiększona do pięciu rejsów tygodniowo.


- Po okresie przejściowym związanym z rozruchem trasy z Dubaju do Krakowa flydubai potwierdza nowy rozkład na sezon wiosna-lato 2021. Już od 26 marca rejsy na trasie z Krakowa do Dubaju będą wykonywane 3 razy w tygodniu. Poza niedzielą w rozkładzie pojawi się środa oraz piątek - przekonuje biuro przewoźnika.
Wylot z Dubaju zaplanowano na 7:35, lądowanie w Krakowie na 11:35. W drogę powrotną samolot wystartuje o 12:35, by wylądować w Dubaju o 20:15. Nowy rozkład umożliwi krótsze przesiadki w podróży na Malediwy dzięki wylotom w środy i piątki.

Przewoźnik zastrzega jednak, że w każdej chwili rozkład lotów może ulec zmianie zgodnie z zaleceniami regulatora zarówno po stronie MLE jak i ZEA w związku z restrykcjami COVID-19. Sytuacja monitorowana jest na bieżąco, a stosowne informacje będą przekazywane w momencie publikacji nowych rozporządzeń
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama