Emirates: Kup jedno, dwa a nawet trzy dodatkowe miejsca

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
02 marca 2021 11:25
Emirates zaoferował podróżujący klasą ekonomiczną możliwość zakupu do trzech pustych sąsiadujących ze sobą miejsc.
Reklama

Pasażerowie Emirates podróżujący klasą ekonomiczną mogą teraz cieszyć się jeszcze większą przestrzenią i prywatnością na pokładzie samolotu dzięki możliwości zakupu do trzech pustych sąsiadujących ze sobą miejsc.

Miejsca będą oferowane wszystkim klientom klasy ekonomicznej z potwierdzoną rezerwacją lotu. Wcześniejsza rezerwacja wolnych miejsc nie będzie możliwa, ponieważ jest to uzależnione od ich dostępności. Puste miejsca będzie można zakupić przed odlotem, wyłącznie przy stanowisku odprawy na lotnisku, a ich koszt waha się od 200 do 600 zł za jedno miejsce. W zależności od sektora lotów, do ceny należy doliczyć obowiązujące podatki.


Jak przekonuje Emirates, linie wprowadziły swój nowy produkt w oparciu o opinie klientów, wychodząc naprzeciw potrzebom wielu podróżnych poszukujących dodatkowej prywatności i przestrzeni podczas lotu w klasie ekonomicznej. Dotyczy to np. par, które chciałyby mieć cały rząd tylko dla siebie (maksymalnie trzy miejsca w tym samym rzędzie), rodziców podróżujących z niemowlętami na kolanach lub tych, którzy po prostu chcą mieć więcej miejsca podczas podróży w czasie pandemii.

Oprócz nowej opcji wykupienia pustych miejsc, linie Emirates oferują obecnie pasażerom klasy ekonomicznej możliwość wybrania dowolnego miejsca w samolocie w zależności od potrzeb związanych z podróżą, a są to:
  • miejsca z dodatkową przestrzenią na nogi: siedzenia przy drzwiach oferujące dodatkową przestrzeń;
  • podwójne miejsca: są to siedzenia w rzędzie z tyłu Boeinga 777 oraz na górnym pokładzie A380;
  • preferowane miejsca: siedzenia w pierwszej części kabiny i na górnym pokładzie A380, które umożliwiają wyjście z samolotu w pierwszej kolejności;
  • miejsca zwykłe: wszystkie inne miejsca w klasie ekonomicznej.
W zależności od rodzaju zarezerwowanej taryfy lub posiadanego statusu członkowskiego Emirates Skywards wybór miejsc z wyprzedzeniem w klasie ekonomicznej może być bezpłatny lub dodatkowo płatny.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama