Lufthansa znika z Bydgoszczy

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
01 marca 2021 12:08
Niemiecki przewoźnik nie poleci w najbliższym sezonie letnim z Frankfurtu do Bydgoszczy. Obecnie, rejsy na tej trasie mają powrócić pod koniec października br.
Reklama

Lufthansa nie będzie wykonywać w najbliższym sezonie letnim lotów na trasie z Frankfurtu do Bydgoszczy – wynika z systemu rezerwacyjnego przewoźnika.

Obecnie najbliższy lot niemieckiej linii z województwa kujawsko-pomorskiego do Frankfurtu zaplanowano na 31 października 2021 r. – od tego dnia loty mają być wykonywane codziennie, przy pomocy bombardierów CRJ900.


Na początku marca 2020 r., wraz z początkiem pandemii COVID-19, Lufthansa ograniczyła częstotliwość lotów z Bydgoszczy do Frankfurtu z siedmiu do czterech tygodniowo, jednak już wkrótce rejsy zostały anulowane. Połączenie nie zostało przywrócone w zimę 2020/2021, a teraz okazuje się, że nie zostanie wprowadzone także na najbliższe lato.

Informacją o anulowaniu lotów Lufthansy z Bydgoszczy podzielił się z nami Czytelnik Bartłomiej poprzez platformę „Daj znać”, za co dziękujemy.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama