flydubai z nowym europejskim kierunkiem

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
26 lutego 2021 08:15
Już 20 marca br. wystartuje kolejna, nowa europejska trasa flydubai.
Reklama

Tym razem przewoźnik poleci do Cluj Napoca w Rumunii. Dodatkowe połączenie wzbogaci obecną ofertę lotów na trasie do Rumunii dokąd flydubai operuje dwa razy dziennie z Dubaju do Bukaresztu.

Linia lotnicza zwiększa systematycznie swoją obecność w Rumunii od 2012 kiedy po raz pierwszy samoloty flydubai pojawiły się na stołecznym lotnisku Henri Coanda International Airport (OTP) wykonując początkowo cztery loty w tygodniu. Od 20 marca przewoźnik będzie operował łącznie 16 razy w tygodniu pomiędzy ZEA a Rumunią.


Połączenia do Cluj będą obsługiwane z Terminalu 3 lotniska w Dubaju przy współpracy z Emirates w formule codshare. Tym samym goście obydwu przewoźników będą mogli skorzystać z dogodnych i łatwych przesiadek do 156 portów obsługiwanych przez flydubai i Emriates w Australii, Chinach, rejonie Oceanu Indyjskiego, Japonii i południowej Azji.

Goście flydubai korzystają ze zmodyfikowanego serwisu zapewniającego im bezpieczną podróż na każdym jej etapie. Linia lotnicza wprowadziła również pakiet ubezpieczenia podróży swoich gości "Multi-risk travel insurance", który ochrania ich przed ewentualnymi niespodziewanymi kosztami związanymi z następstwami Covid-19 podczas wyjazdu. W ZEA przy współpracy z Aster DM Healthcare i NMC Healthcare goście przewoźnika mogą wykonać szybki test PCR w specjalnej cenie AED 150/test. Oferta dostępna na podstawie ważnego biletu na przelot flydubai
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama