Emirates ponownie poleci do Newark przez Ateny

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
23 lutego 2021 08:09
Linie Emirates wznowią codzienne połączenia do Newark przez Ateny od 1 czerwca 2021 r.
Reklama

Ponowne otwarcie kolejnego kierunku zapewni podróżnym z całego świata jeszcze lepszą łączność z Nowym Jorkiem, obsługującym dużą społeczność grecko-amerykańską w Stanach Zjednoczonych, oraz wygodne połączenie dla podróżujących w kierunku Bliskiego Wschodu, Azji Zachodniej i Afryki przez Dubaj.

Z Newark amerykańska siatka połączeń Emirates będzie liczyła 10 miejsc docelowych, po wznowieniu usług do Seattle, Bostonu, Chicago, Houston, Los Angeles, Nowego Jorku JFK, Waszyngtonu, Dallas i San Francisco (wznowienie lotów od 2 marca) .

Rejs Dubaj-Ateny-Newark będzie odbywał się codziennie Boeingiem 777-300ER w trzech klasach podróży i będzie uzupełnieniem podwójnych, codziennych lotów Emirates do Nowego Jorku (JFK) w miarę rozwoju siatki połączeń w Ameryce Północnej. Loty między Grecją a USA ułatwią handel, pobudzą turystykę i przyniosą korzyści konsumentom, zapewniając im większy wybór i wygodę podróżowania. Emirates zwiększy również liczbę lotów do stolicy Grecji, oferując codziennie połączenia do Aten.

Samolot Emirates EK209 z Dubaju wylatuje o godzinie 10:50 i ląduje w Atenach o godzinie 15:00, a następnie odlatuje o godzinie 17:35, lądując w porcie lotniczym Newark-Liberty o godzinie 21:20 tego samego dnia. Lot powrotny EK210 wyleci z Newark o godzinie 23:55, przylatując do Aten o godzinie 16:05 kolejnego dnia. EK210 ponownie wyruszy z Aten następnego dnia o godzinie 18:05, lądując w Dubaju o 23:35 (czasu lokalnego).

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama