Lufthansa opóźnia wznowienie lotów do Katowic i Poznania

Marek Stus - Profil Marek Stus
22 lutego 2021 08:34
1 komentarz
Samoloty niemieckiego przewoźnika nie pojawią się na razie na lotniskach w Katowicach i Poznaniu. Lufthansa zdecydowała o sporym opóźnieniu powrotu na te trasy.
Reklama

Wznowienie lotów z obu miast do Frankfurtu i Monachium miało nastąpić już w marcu, ale jak wynika z systemu rezerwacyjnego linii powrót do obsługi połączeń został przesunięty o kilka tygodni.

W przypadku Poznania Lufthansa obecnie chce wznowić rejsy do Frankfurtu od 12 kwietnia br., a jeszcze później powrócą loty do Monachium. Na tej trasie pierwszy samolot pojawi się dopiero 1 maja br. Z kolei na lotnisku w Katowicach na połączenia niemieckich linii trzeba będzie poczekać też co najmniej do początku maja.


Aktualnie zaplanowany rozkład lotów oraz przewidywane daty wznowienia wszystkich tras Lufthansy do Katowic i Poznania mogą jednak ulec dalszym zmianom w zależności od rozwoju sytuacji epidemiologicznej, a także prognozowanego popytu ze strony pasażerów. Z tych względów już wcześniej kilka razy opóźniano powrót regularnych operacji na oba lotniska.
Reklama

Ostatnie komentarze

06p26 2021-02-22 09:02   
06p26 - Profil 06p26
Loty z RZE do MUC również przesunięte.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama