American uruchomi bezpośrednie rejsy z Miami do Izraela

Marek Stus - Profil Marek Stus
09 lutego 2021 10:26
Linie American Airlines uruchomią w nadchodzącym sezonie letnim bezpośrednie rejsy z Miami do Tel Awiwu. Pierwsze samoloty polecą na tej trasie na początku czerwca.
Reklama

Przewoźnik konsekwentnie realizuje tym samym po sześcioletniej przerwie swój wielki powrót na izraelski rynek. Ostatnie loty do tego kraju, na trasie z Filadelfii do Tel Awiwu, zostały skasowane w 2015 roku. Ogłoszone obecnie nowe połączenie między Florydą a Izraelem będzie już trzecim z kolei na liście tegorocznych debiutów amerykańskiego przewoźnika. Wcześniej American Airlines zapowiedział start rejsów do Tel Awiwu z Nowego Jorku-JFK i Dallas-Fort Worth. Pierwsze z nich będą realizowane od maja br. w niedawno nawiązanej współpracy z JetBlue, zaś start połączenia z Teksasu zaplanowano na październik br.


Loty z Miami ruszą 4 czerwca i będą wykonywane 3 razy w tygodniu samolotami boeing 777-200ER mogącymi zabrać na pokład 273 pasażerów w trzech klasach serwisowych: biznes, ekonomicznej premium i ekonomicznej.

Wraz z nowym połączeniem długodystansowym przewoźnik ogłosił również kilka nowych tras krajowych i regionalnych ze swojego hubu w Miami, m.in. do Paramaribo w Surinamie, jak i zwiększenie częstotliwości połączeń z Florydy na kilka kluczowych rynków Ameryki Środkowej i Południowej.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama