flyDubai uruchomi cztery trasy do Europy

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
1 lutego 2021 10:00
flyDubai ogłosił ekspansję w Europie wprowadzając w sezonie Lato 2021 cztery dodatkowe kierunki na starym kontynencie.
Reklama
12 maja br. przewoźnik rozpocznie oferowanie na trasie z Dubaju na Maltę przywracając tym samym połączenie na Sycylię do Katanii. Kolejnego dnia wznowione zostaną loty do Neapolu. Tego samego dnia linia lotnicza jako pierwsza z ZEA rozpocznie bezpośrednie loty do Salzburga w Austrii. Tym samym siatka połączeń powiększy się do ponad 65 portów lotniczych dzięki sukcesywnemu luzowaniu restrykcji w podróży przez kolejne kraje.

Dzięki wprowadzeniu do oferty Katanii, Malty Neapolu oraz Salzburga flydubai będzie obecny na 20 europejskich lotniskach a pośród nich Kraków, Belgrad, Bukareszt, Praga, Helsinki, Istambuł i Sofia.

Loty na Maltę i do Katanii rozpoczną się 12 maja 2021 roku i będą realizowane 4 razy w tygodniu. Połączenie na trasie do Neapolu zostanie wznowione 13 maja z częstotliwością trzech lotów tygodniowo. Cztery razy w tygodniu linia latać będzie z Dubaju do Salzburga inaugurując trasę również 13 maja.

Wszystkie połączenia będą wykonywane z Terminalu 3 lotniska w Dubaju przy współpracy z Emirates w formule code-share. Tym samym goście obydwu przewoźników będą mogli skorzystać z przesiadek do 155 portów obsługiwanych przez flydubai i Emriates w Australii, Chinach, rejonie Oceanu Indyjskiego, Japonii i południowej Azji.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy