Paweł Siennicki wiceprezesem PPL-u

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
29 stycznia 2021 11:17
Paweł Siennicki dołączył do zarządu Przedsiębiorstwa Państwowego „Porty Lotnicze”, w którym to jako wiceprezes będzie odpowiadał m.in. za obszary public relations, marketingu oraz IT.
Reklama

Siennicki związany był z rynkiem medialnym, a przez ostatnich 15 lat pracował w wydawnictwie Polska Press, gdzie pełnił funkcję redaktora naczelnego Polski Times, odpowiadał za produkty cyfrowe.

Wierzę, że moja wiedza z zakresu komunikacji, doświadczenia związane z transformacją cyfrową dobrze przysłużą się Przedsiębiorstwu Państwowemu „Porty Lotnicze”, tym bardziej, że przed przedsiębiorstwem stoją olbrzymie wyzwania w tych obszarach, za które będę odpowiadał – powiedział Paweł Siennicki.

Siennicki jest dziennikarzem, z mediami związany od początku lat dziewięćdziesiątych. Swoją karierę zaczynał w tygodniku Nowe Państwo, pracował także m.in. we „Wprost”, „Rzeczpospolitej”. Współpracował też z TVP i Radiem Plus. Od 2010 r. był redaktorem naczelnym dziennika Polska The Times. Absolwent Wyższej Szkoły Zarządzania praz Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego. W 2006 r. był nominowany do nagrody Grand Press, w 2010 r. otrzymał statuetkę InicjaTOR w plebiscycie MediaTory. Współautor książek „Towarzystwo Lwa Rywina” (z Bogdanem Rymanowskim) oraz „Dwa ognie” (z Anitą Werner) – zbioru wywiadów z politykami. Z lotnictwem związany jest emocjonalnie od najmłodszych lat, ukończył średnią szkołę lotniczą, ma dyplom technika budowy płatowców.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama