SkyUp jednak nie poleci z Modlina na Ukrainę! Z Gdańska rzadziej

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
26 stycznia 2021 09:50
Ukraińskie linie lotnicze SkyUp wstrzymały możliwość kupowania biletów na rejsy pomiędzy Kijowem–Boryspol a Warszawą. Loty z ukraińskiej stolicy do Gdańska pozostały w systemie rezerwacyjnym, jednak będą odbywać się rzadziej.
Reklama

Ukraiński tani przewoźnik jednak nie uruchomi połączenia z kijowskiego lotniska Boryspol do Warszawy–Modlina – wynika z systemu rezerwacyjnego SkyUp Airlines. Sprzedaż biletów została wstrzymana, a wszelkie informacje o lotnisku w Modlinie zniknęły ze strony internetowej ukraińskiej linii.

W listopadzie 2020 r. informowaliśmy, że linie lotnicze SkyUp uruchomią w sezonie letnim 2021 dwa nowe połączenia z Polski na Ukrainę – miały to być loty do Modlina (pięć razy w tygodniu) oraz Gdańska (trzy razy w tygodniu). Rejsy miały ruszyć odpowiednio 28 i 29 kwietnia 2021 r. Okazuje się jednak, że loty do Warszawy nie ruszą wcale, natomiast do Gdańska SkyUp poleci dwa zamiast wcześniej zapowiadanych trzech razy w tygodniu – z systemu rezerwacyjnego zniknęła środowa rotacja.SkyUp Airlines to ukraińskie, w pełni prywatne linie lotnicze, które zostały zarejestrowane w 2016 r., natomiast pierwsze operacje rozpoczęły w 2017 r. W marcu 2017 r. przewoźnik zamówił od Boeing dwie maszyny 737 MAX 8 oraz trzy 737 MAX 10 – ostatecznie zamówienie na 737 MAX 8 zostało zwiększone do czterech egzemplarzy.

Informacją o anulowaniu sprzedaży biletów na połączenie SkyUp do Modlina podzielił się z nami Czytelnik poprzez platformę „Daj znać”, za co dziękujemy.

Fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama