Łotwa wymaga negatywnego testu od wszystkich przylatujących

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
15 stycznia 2021 11:38
Od 15 stycznia br. wszyscy pasażerowie przybywający na Łotwę, zgodnie z krajowymi ograniczeniami, muszą przedstawić negatywny wynik testu na COVID-19, który został wykonany w ciągu ostatnich 72 godzin.
Reklama

Linia zakończyła przygotowania i jest obecnie w stanie sprawdzać status pasażerów we wszystkich punktach swojej siatki. Oprócz testu, wszyscy pasażerowie przybywający na Łotwę muszą wypełnić elektroniczny kwestionariusz, dostępny na stronie covidpass.lv.


Po przeprowadzeniu audytu w grudniu 2020 r., airBaltic stał się pierwszą linią lotniczą, która otrzymała najwyższą ocenę bezpieczeństwa COVID-19. airBaltic został również wymieniony jako jedna z dwudziestu najlepszych linii lotniczych pod względem zgodności z wytycznymi bezpieczeństwa w kwestii koronawirusa. Linia spełniła wszystkie wymagania uzyskując w rankingu 7 z 7 gwiazdek.

Bezpieczeństwo i zdrowie naszych pasażerów i pracowników są dla airBaltic priorytetem. airBaltic wprowadził rygorystyczne środki mające na celu przeciwdziałanie zakażeniu koronawirusem, a operacje lotnicze są zgodne z zaleceniami wydanymi przez władze, przekonują przedstawiciele przewoźnika.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama