Robert Andrzejczyk: Z POT do LOT

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
11 stycznia 2021 09:30
Robert Andrzejczyk, do niedawna prezes Polskiej Organizacji Turystycznej objął stanowisko dyrektora biura sprzedaży i dystrybucji w PLL LOT.
Reklama

Andrzejczyk będzie w Locie odpowiadał za sprzedaż przewoźnika na rynkach zagranicznych. Zastąpił Annę Staszewską, która ma pozostać w strukturach sprzedaży spółki. Za sprzedaż na rynku polskim w dalszym ciągu odpowiada Rafał Kempski, jako zastępca dyrektora biura sprzedaży.


Robert Andrzejczyk wcześniej był prezesem Polskiej Organizacji Turystycznej, z wykształcenia jest socjologiem i historykiem, absolwentem Krajowej Szkoły Administracji Publicznej w Warszawie, Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu i Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Prezesem POT był od września 2017 roku. We wrześniu ubiegłego roku został wiceprezesem Europejskiej Komisji Podróży (European Travel Commission - ETC). Wcześniej związany był z Ministerstwem Sportu i Turystyki, zajmował się również współpracą międzynarodową w Ministerstwie Spraw Zagranicznych i Ministerstwie Finansów. Przez kilka lat był też związany z branżą public relations i marketingową


Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama