Wizz Air wstrzymał sprzedaż biletów z Wielkiej Brytanii

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
21 grudnia 2020 12:49
1 komentarz
Linia lotnicza Wizz Air wstrzymała sprzedaż biletów z Wielkiej Brytanii do Polski. W Locie i Ryanairze trasy są wciąż dostępne.
Reklama

Wizz Air wstrzymał sprzedaż wszystkich lotów z Wielkiej Brytanii do Polski i innych europejskich krajów, które wprowadziły podobny zakaz. Wszystkie loty od jutra widnieją w systemie rezerwacyjnym przewoźnika jako wyprzedane.


Ostatnie dostępne loty na dziń są dostępne w cenie 2570 złotych (522 funtów).

Loty z Wielkiej Brytanii do Polski zostaną zawieszone dziś (21.12) od północy. Powodem jest z pojawieniem się tam nowej mutacji koronawirusa.

Polskie Linie Lotnicze LOT jak i irlandzki Ryanair wciąż sprzedają bilety na rejsy w najbliższych dniach z Wielkiej Brytanii do Polski, pomimo, że loty do tego kraju zostały zawieszone."Ze względów bezpieczeństwa loty z Wielkiej Brytanii do Polski zostaną zawieszone od północy z poniedziałku na wtorek. Decyzja związana jest z pojawieniem się nowej odmiany koronawirusa"
- poinformował na Twitterze rzecznik rządu. Minister zdrowia poinformował o zaleceniu, by wykonywać testy na koronawirusa "każdej zgłaszającej się osobie, która w ostatnim czasie podróżowała z Wielkiej Brytanii".
Reklama

Ostatnie komentarze

BA850 2020-12-23 15:26   
BA850 - Profil BA850
"Wizz Air wstrzymał sprzedaż wszystkich lotów z Wielkiej Brytanii do Polski i innych europejskich krajów, które wprowadziły podobny zakaz." - zakaz jest na loty z wysp do Polski i innych krajów, nie "na wyspy".

Czemu autorka artykułu nie wspomniała, że np. BA czy LH latają do Polski na pusto, by pasażerowie wylatujący z Polski mogli polecieć?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama