Wizz Air uruchomi loty z Rzeszowa... na trzy tygodnie

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
11 grudnia 2020 10:00
1 komentarz
W połowie grudnia węgierski przewoźnik uruchomi swoje pierwsze loty z Rzeszowa–Jasionki. Jak się jednak okazuje, połączenie będzie obsługiwane przez trzy i pół tygodnia, po czym zostanie zawieszone na dłuższy czas.
Reklama

15 grudnia Wizz Air uruchomi połączenie z Rzeszowa do Eindhoven. Zgodnie z rozkładem na stronie internetowej przewoźnika, linia będzie latać na tej trasie tylko do 9 stycznia. Po tej dacie nastąpi przerwa, a połączenie wróci do rozkładu 2 marca 2021 r. Wówczas pasażerowie także nie będą mogli cieszyć się istnieniem połączenia zbyt długo – ostatni rejs zaplanowano bowiem już na 27 marca.

Loty z Jasionki do Holandii zaplanowano na wtorki i soboty, jednak w okresie świąteczno-noworocznym loty będą się odbywać z pominięciem niektórych z tych dni, a w konsekwencji będą realizowane tylko raz w tygodniu.

Początkowo trasa z Podkarpacia miała wystartować już 6 listopada, jednak z powodu braku wystarczającego popytu Wizz Air zdecydował się przesunąć start tego połączenia. Najpewniej taki sam powód stoi za przerwą pomiędzy 9 stycznia a 2 marca.


Podobnie przerwy od stycznia do marca 2021 r. zostały zaplanowane także na innych połączeniach Wizz Air z Polski. Jak wylicza portal mlecznepodroze.pl, przewoźnik kasuje loty w podanym okresie na trasach:
  • Z Katowic do Lwowa, Rzymu–Ciampino i na Maltę;
  • Z Krakowa do Birmingham, Reykjawiku, Rzymu–Ciampino i Tel Awiwu;
  • Z Warszawy do Bolonii, Bergamo, Tel Awiwu, Charkowa, Lwowa, Reykjawiku i na Maltę;
  • Z Wrocławia do Charkowa, Lwowa i Reykjawiku.
Fot.: materiały prasowe, v1images
Reklama

Ostatnie komentarze

jsg 2020-12-11 11:20   
jsg - Profil jsg
To Wizz lata z Warszawy do Lwowa?
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama