Przełomowa oferta Emirates: Darmowy pokój hotelowy przy dłuższej przesiadce

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
25 listopada 2020 10:36
1 komentarz
Emirates zaoferuje bezpłatny pobyt w hotelu każdemu pasażerowi, którego przesiadka będzie trwać od 10 do 24 godzin. Darmowa oferta będzie dostępne dla każdego pasażera, niezależnie od klasy w jakiej podróżuje.
Reklama

Linie Emirates oferują alternatywę dla żmudnego oczekiwania na lotniskowych krzesłach. Dla pasażerów z przesiadką w Dubaju trwającą od 10 do 24 godzin, przewoźnik zaoferuje na ten czas pokój hotelowy. Oferta będzie obowiązywać od 1 grudnia 2020 r., także dla rezerwacji dokonanych wcześniej, we wszystkich klasach podróży.

Dla skorzystania z oferty wymaga się jednak od pasażera wybrania najkrótszej możliwej podróży – jeżeli zarezerwujemy lot przez Dubaj z ponad 10-godzinną przesiadką, pomimo że dostępny był lot z krótszą przesiadką, pokój hotelowy nie będzie nam przysługiwał.


Emirates zapewnią pobyt w cztero- lub pięciogwiazdkowych hotelach. Oferta zawiera także transfer pomiędzy lotniskiem a hotelem, posiłki, a także wizy do Zjednoczonych Emiratów Arabskich, jeśli ich posiadanie jest wymagane. Jak podkreśla przewoźnik, warunkiem opuszczenia lotniska jest ponadto uzyskanie negatywnego wyniku testu PCR na obecność koronawirusa po przylocie do Dubaju.

Pandemia COVID-19 wymusiła na wielu liniach lotniczych zmniejszenie częstotliwości lotów na niemal wszystkich obsługiwanych kierunkach, co często znacznie wydłuża czas trwania przesiadek. Z tego powodu Emirates zdecydował się wprowadzić do swojej oferty dodatkowe udogodnienie, mające za cel zachęcenie do lotniczych podróży. Z darmowego pokoju hotelowego w Dubaju będzie można skorzystać od 1 grudnia br. do odwołania.

Fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

lyngbyvej 2020-11-25 17:25   
lyngbyvej - Profil lyngbyvej
Typowa zagrywka PR. Probowalem znalezc jakies polaczenie, ktore by sie kwalifikowalo. Najblizej byla trasa z Brukseli na Malediwy - 9 godzin i 55 minut.

Bardziej skomplikowane trasy sa po prostu niedostepne.

Moze ktos bedzie mial wiecej cierpliwosci i cos znajdzie...
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama