Emirates będzie współpracował z FlySafair

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
16 listopada 2020 12:10
Linie lotnicze Emirates i FlySafair ogłosiły porozumienie, dzięki któremu klienci mogą korzystać z niektórych połączeń na wybranych trasach w siatce FlySafair w RPA.
Reklama

W ramach umowy Emirates i FlySafair umożliwią klientom korzystanie z jednego biletu i znakowania bagażu dla podróżujących z Johannesburga, Kapsztadu i Durbanu do krajowych punktów FlySafair w RPA, takich jak Port Elizabeth, East London i George.

Klienci mogą również skorzystać z połączenia z bramkami FlySafair bez wracania do pierwotnego miejsca docelowego podczas lotu powrotnego do Dubaju. Mogą zarezerwować podróż w biurach Emirates i biurach podróży.

- Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z FlySafair. Dzięki porozumieniu zwiększamy naszą obecność w RPA, zapewniając szereg połączeń dla naszych klientów. Razem z FlySafair otwieramy nowe możliwości podróżowania i większy wybór dla klientów pragnących podróżować po RPA. Z niecierpliwością czekamy na współpracę i wzmocnienie naszych relacji w przyszłości – podkreśla Badr Abbas, wiceprezes ds. operacji handlowych w Afryce, Emirates.

- Dziś z radością ogłaszamy rozpoczęcie naszej współpracy z Emirates. Znakomita obsługa i rozległa sieć połączeń, które oferują Emirates są znane na całym świecie, a dzięki naszemu porozumieniu zapewniamy klientom jeszcze lepszą łączność podczas podróży – powiedział Kirby Gordon, dyrektor ds. Marketingu, FlySafair.

- Jesteśmy w bardzo dobrej sytuacji, dzięki której mogliśmy wznowić działalność już w czerwcu. Od listopada będziemy pracować na pełnych obrotach, co oznacza, że ​​będziemy obsługiwać nieco ponad 75 proc. zdolności przewozowej w Republice Południowej Afryki. Ruch międzynarodowy jest nadal bardzo ograniczony ze względu na różne obowiązujące ograniczenia, ale z przyjemnością informujemy, że nastąpił powolny i stały wzrost liczby lotów krajowych. Oferujemy je m.in. w ramach naszej umowy z Emirates – dodał emiratesGrodon.

Linie Emirates od 1 października wznowiły loty do Johannesburga i Kapsztadu, a od 8 października do Durbanu. Obecnie obsługują 17 lotów tygodniowo do Republiki Południowej Afryki.

Emirates wprowadziły najwyższe środki bezpieczeństwa we wszystkich punktach styku, zarówno na pokładzie, jak i na ziemi. Linie lotnicze nadal budują popyt na podróżowanie wśród pasażerów, łącząc klientów przez hub w Dubaj z blisko 100 miejsc docelowych, a także budując więcej możliwości połączeń w RPA. Większa wygoda i elastyczność to wynik takich partnerstw jak tego z FlySafair.

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama