Wild namawia Milczarskiego do ubiegania się o pomoc publiczną

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
05 listopada 2020 10:27
1 komentarz
- Uczciwa konkurencja wymaga, aby również LOT-owi przysługiwały środki do przezwyciężenia skutków kryzysu, tak jak innym liniom lotniczym, np. Lufthansie. Nie ma powodów, abyśmy zostawali w tyle - mówi Mikołaj Wild, prezes zarządu spółki Centralny Port Komunikacyjny.
Reklama

- Rafał Milczarski jest znakomitym menadżerem i wierzę, że wyprowadzi LOT z tego wirażu. Pomimo tego namawiałbym go do ubiegania się o pomoc publiczną dla LOT-u. Uczciwa konkurencja wymaga, aby również LOT-owi przysługiwały środki do przezwyciężenia skutków kryzysu, tak jak innym liniom lotniczym, np. Lufthansie - mówi Wild w rozmowie z portalem Niezalezna.pl i uważa, że nie ma powodów, abyśmy zostawali w tyle.


- Środki przeznaczone na wsparcie LOT-u stanowiłyby zresztą znakomitą inwestycję. Silny narodowy przewoźnik to unikalna szansa na promocję gospodarki. Innymi słowy, z punktu widzenia interesów gospodarczych państwa posiadanie mocnego narodowego przewoźnika to świetny interes, niezależnie od tego, jak będzie wyglądał postpandemiczny rynek lotniczy - dodaje.
Reklama

Ostatnie komentarze

wirnik 2020-11-05 23:20   
wirnik - Profil wirnik
Prezes CPK w dysponowaniu kasa od rzadu ma już spore doświadczenia, wiec warto posłuchać. CPK już pochłonął mnóstwo kasy, a na razie nawet ani jeden grunt nie został wykupiony, o jakichkolwiek pracach nie wspominając.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama