Linie szukają sposobów na przetrwanie. Z Wizzem zarezerwujesz taksówkę

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
04 listopada 2020 11:48
1 komentarz
Linie lotnicze próbują każdego sposobu, aby przetrwać kryzys spowodowany pandemią koronawirusa. Loty do nikąd, restauracja w A380... Teraz Wizz Air w swojej aplikacji pozwoli rezerwować taksówki.
Reklama

Wizz Air ogłosił dzisiaj uruchomienie usługi WIZZ RIDE, nowej platformy do rezerwacji taksówek i aut prywatnych zintegrowanej z dotychczasową aplikacją mobilną WIZZ, we współpracy z CarTrawler. Platforma oferuje użytkownikom szeroki wybór opcji podróżnych, sprawiając, że planowanie trasy staje się bardziej efektywne z wykorzystaniem rozwiązań dostosowanych do potrzeb klienta. WIZZ RIDE ma ułatwić przemieszczanie się, zapewniając kompleksową obsługę od momentu opuszczenia domu do przybycia do miejsca docelowego.


- Stale poszukujemy nowych sposobów, które zapewnią idealną obsługę naszych klientów na wszystkich etapach podróży, również tych naziemnych. Platforma WIZZ Ride pozwala im zaoszczędzić czas i pieniądze, zarówno w przypadku wcześniejszych rezerwacji jak i zamówień na żądanie. Przyjazna w obsłudze usługa, wprowadzono we współpracy z CarTrawler, jest obecnie dostępna za naciśnięciem jednego przycisku w aplikacji mobilnej WIZZ. Napawa nas dumą, że jako pierwsza linia lotnicza na świecie wprowadzamy tak innowacyjny program, który w połączeniu z naszą ultraniskokosztową ofertą czyni podróżowanie łatwiejszym niż kiedykolwiek - mówi George Michalopoulos, dyrektor zarządzający w Wizz Air.

- Z radością uruchamiamy pierwszą na świecie platformę mobilną WIZZ RIDE, która zmieni sposób dokonywania rezerwacji i zrewolucjonizuje sposób, w jaki linie lotnicze korzystają z usług dodatkowych - mówi Aileen McCormack, dyrektor zarządzający w CarTrawler. - Wizz Air to linia lotnicza zorientowana na wartości i innowacje na każdym etapie podróży klienta. Jej strategia, oparta na mobilności, doskonale pasuje do naszej platformy. Uruchomienie WIZZ RIDE to fantastyczna wiadomość dla klientów Wizz Air, którym zależy na kompleksowej obsłudze i zaspokojeniu wszystkich potrzeb związanych z podróżowaniem - dodaje.

Reklama

Ostatnie komentarze

wirnik 2020-11-04 15:45   
wirnik - Profil wirnik
Czyli co, za jakiś czas połączą się z Uberem? :)))
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama