TAP Air Portugal: Bilety miesięczne na samolot

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
2 listopada 2020 09:00
1 komentarz
Portugalska narodowa linia lotnicza wprowadziła do oferty usługę, która pozwoli pasażerom na nieograniczone loty po Europie. Ma ona być choć częściowym remedium na niski popyt podczas drugiej fali pandemii koronawirusa.
Reklama
Linia lotnicza TAP Air Portugal zaproponowała pasażerom możliwość nieograniczonych lotów po Europie w ramach usługi Europe Flight Pass. Jej podstawowy koszt to 2399 euro – ta kwota umożliwi loty przez miesiąc w klasie ekonomicznej, natomiast za 3399 euro będziemy mieć możliwość podróżowania w klasie biznes. Portugalski przewoźnik zaoferował także wariant dwumiesięczny, który kosztuje 3399 euro w klasie ekonomicznej oraz 5399 euro w klasie biznes.

W teorii ilość lotów jest jednak ograniczona do stu miesięczne dla jednej osoby. Ponadto, Europe Flight Pass obowiązuje tylko na europejskich trasach obsługiwanych z Lizbony i Porto przez TAP Air Portugal, wykluczając linie partnerskie. Oferta nie dotyczy lotów krajowych.


W dalszym szczegółach promocji czytamy, że pasażerowie mogą zarezerwować bilety najpóźniej trzy dni przed odlotem, a bezpłatna zmiana terminu podróży możliwa jest do godziny przed startem samolotu.

Co ważne, jeden Europe Flight Pass może być użyczony dowolnej osobie – rodzinie, przyjaciołom lub współpracownikom. Jak informuje TAP Air Portugal, Europe Flight Pass będzie oferowany tylko do końca lotniczego koronakryzysu. Na chwilę obecną z promocji można skorzystać do 15 grudnia 2020 r.

Podobne rozwiązanie wprowadzono dotąd w Air Canada (Canada Flight Pass), jednak tylko na trasach krajowych, w AirAsia oraz w Bangkok Airways.

Fot.: materiały prasowe, M. Pachowicz

Ostatnie komentarze

Psychodelik 2020-11-02 16:28   
Psychodelik - Profil Psychodelik
Cena dramat
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy