Delta Air Lines: Setki pasażerów z zakazem lotów za brak maski

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
27 października 2020 10:30
1 komentarz
Delta Air Lines wpisała na czarną listę już 460 pasażerów, którzy odmówili noszenia maski podczas podróży. Informacja została podana w wiadomości skierowanej do pracowników przewoźnika.
Reklama
W najnowszej notatce przekazanej pracownikom, Delta Air Lines podała, że dożywotnio zakazała lotów już ponad 400 osobom za nieprzestrzeganie zasad dotyczących noszenia masek podczas lotów. Autorem wiadomości jest Ed Bastian, dyrektor generalny Delty.

Delta Air Lines zaczęły wymagać od pasażerów noszenia masek od 4 maja 2020 r. Już w sierpniu linie lotnicze podały, że od daty wprowadzenia tego obowiązku, na czarnej liście znalazło się 270 pasażerów. Podobne praktyki stosują pozostali najwięksi amerykańscy przewoźnicy. Pomimo pojawienia się pomysłu wymieniania się informacjami na temat pasażerów odmawiających noszenia masek w samolotach, taki system nie został dotąd zrealizowany.


W Stanach Zjednoczonych do obecnej chwili nie uchwalono federalnych przepisów nakazujących zasłanianie ust i nosa podczas podniebnych podróży, jednak wszystkie główne amerykańskie linie wymagają, aby pasażerowie nosili maski na pokładzie samolotu, jak i w terminalu lotniska.

Fot.: materiały prasowe, D. Sipiński

Ostatnie komentarze

gość_49cd4 2020-10-27 15:37   
gość_49cd4 - Profil gość_49cd4
wiec zyski delty beda dozywotnio nizsze...
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy