Zimą z Bydgoszczy na Wyspy Brytyjskie i do Warszawy

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
27 października 2020 09:15
2 komentarze
Z Bydgoszczy polecimy zimą na Wyspy Brytyjskie i do Warszawy. Sytuacja epidemiczna i obostrzenia w podróżach wpływają na ofertę połączeń.
Reklama
W Porcie Lotniczym Bydgoszcz zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. W okresie od listopada do marca z bydgoskiego lotniska loty zaplanowali dwaj przewoźnicy rejsowi, Ryanair i PLL LOT.

W ofercie Ryanair dostępne są rejsy do Birmingham, do którego podróżować możemy w wtorki i soboty, czy Dublin, z rejsami w czwartki i niedziele. Z Bydgoszczy do Londynu polecieć możemy siedem razy w tygodniu – pięć rejsów realizowanych jest do Londynu Stansted, dwa do Londynu Luton. Ceny biletów na wszystkie kierunki w ofercie Ryanair zaczynają się od 39 zł w jedną stronę.

Oferta PLL LOT obejmuje rejsy do Warszawy pięć razy w tygodniu. Wyloty odbywają się o godzinie 5:40, rejsy powrotne lądują w Bydgoszczy o 23:55. Lot trwa ok. 50 minut. Rejsy do Warszawy umożliwiają dogodną przesiadkę na lotnisku Chopina i kontynuowanie podróży na jednym bilecie do kilkudziesięciu miast europejskich. Dzięki porannym wylotom i wieczornym rejsom do Bydgoszczy, możemy też zaplanować jednodniową podróż.

- Wraz ze zmianą czasu na zimowy, przewoźnicy jak co roku optymalizują siatkę połączeń, biorąc pod uwagę zmniejszające się tendencje do podróży – mówi Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz SA - W okresie od listopada do końca marca rzadziej latamy w celach turystycznych, czy biznesowych. Należy jednak mieć na uwadze, że w tym roku sytuacja znacząco odbiega od poprzednich sezonów, ze względu na dynamicznie zmieniające się okoliczności epidemiczne i regulacje w zakresie podróży zagranicznych. Oferta przewoźników może być aktualizowana w zależności od sytuacji i zapotrzebowania na podróże lotnicze.

Ostatnie komentarze

gość_36b54 2020-10-28 08:44   
gość_36b54 - Profil gość_36b54
To nie lenistwo tylko rażący brak kompetencji.
ArCo 2020-10-27 16:39   
ArCo - Profil ArCo
Bydgoskie lotnisko znajduje się w wątpliwej elicie, obok Łodzi i Modlina, lotnisk bez połączeń Wizz Air. Rzeszów pokazał, że można dogadać się z tym przewoźnikiem i nawet w tak ekstremalnych czasach uruchomić nowy kierunek. Teraz już nie mam wątpliwości na temat lenistwa zarządu lotniska w Bydgoszczy.
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy