Rzeszów: Trzy linie i osiem kierunków w zimie

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
27 października 2020 08:30
2 komentarze
W Porcie Lotniczym Rzeszów Jasionka w weekend zaczął obowiązywać zimowy rozkład lotów. Trzy linie lotnicze oferują w nim loty na osiem lotnisk.
Reklama

Najwięcej połączeń z Rzeszowa oferuje Ryanair, możemy wybrać się w podróż do Londynu – na lotniska Stansted (poniedziałek, środa, piątek, niedziela) i Luton (wtorek i sobota). Dwa razy w tygodniu można polecieć do East Midlands (piątek i niedziela), Bristolu (poniedziałek i piątek), Manchesteru (środa i niedziela) oraz Dublina (wtorek i sobota).

Narodowy przewoźnik, czyli Polskie Linie Lotnicze LOT, oferuje codzienne połączenia z Warszawą – rejsy realizowane są dwa lub trzy razy dziennie.


Od 6 listopada dwa razy w tygodniu pomiędzy Rzeszowem a holenderskim Eindhoven będą latać airbusy w barwach Wizz Aira. W listopadzie loty będą realizowane w poniedziałki i piątki, a od grudnia we wtorki i soboty. Samolot na lotnisku w Rzeszowie będzie lądował o 11:05, a startował o 11:35.

- Naszym strategicznym celem jest zwiększanie liczby współpracujących z nami przewoźników, dlatego doceniamy decyzję linii Wizz Air, by rozpocząć operowanie z naszego lotniska. Mam nadzieję, że nowa trasa to początek długoterminowej współpracy umożliwiającej rozwój naszej siatki połączeń - mówi Adam Hamryszczak, prezes Portu Lotniczego Rzeszów Jasionka.
Reklama

Ostatnie komentarze

kinder 2020-11-09 11:46   
kinder - Profil kinder
Statystyki za październik to odprawione 16 859 pasażerów co przekłada się na spadek 77,45%

gość_90c07 2020-10-28 10:03   
gość_90c07 - Profil gość_90c07
Salonkę dl kuchcińskiego powinni jeszcze uruchomić ????????????
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama