Emirates podpisał umowę z afrykańską linią Airlink

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 października 2020 11:10
Wraz z otwarciem swoich krajów na podróżnych, linie lotnicze Emirates i Airlink ogłosiły zawarcie porozumienia interliniowego, rozszerzając zasięg Emirates na Afrykę Południową.
Reklama

Umowa Emirates z Airlink zapewni klientom lepsze połączenia za pośrednictwem bramek w Johannesburgu i Kapsztadzie do ponad 25 krajowych miejsc docelowych w RPA i ponad 20 kierunków w Afryce Południowej. Wyjątkowe połączenia, które umożliwia to nowe partnerstwo, zapewniają klientom opcje dalszej podróży, których nie oferują inne linie lotnicze.

Porozumienie Emirates i Airlink zapewni łatwą podróż z jednym biletem i jednorazową odprawę bagażu pasażerom przesiadającym się z Johannesburga i Kapsztadu do krajowych kierunków (m. in. Bloemfontein, George, Upington, Nelspruit, Hoedspruit i Port Elizabeth), a także wielu miejsc w całej Afryce Południowej (Gaborone, Kasane, Vilanculos, Maun, Victoria Falls, Maputo, Windhoek, Harare, Lusaka, Ndola, Bulawayo i Livingstone).


W Emirates bardzo cieszmy się na możliwość współpracy z Airlink w ramach nowej umowy między liniami, która pomoże nam wzmocnić naszą obecność i zapewnić klientom większy wybór, elastyczność i ulepszone połączenia w 45 miastach w Afryce Południowej. Jesteśmy zaangażowani w naszą działalność w Południowej Afryce. Wciąż szukamy sposobów na poszerzanie naszej sieci dla klientów i pomagamy im czerpać korzyści z różnorodnych opcji podróży.

- Umowa interliniowa, która weszła w życie z firmą Airlink, to dopiero początek dalszej współpracy i nie możemy się doczekać, aby odkryć więcej możliwości poszerzenia zakresu naszego partnerstwa w przyszłości
– komentuje nowe partnerstwo Tim Clark, prezes linii Emirates.

- Jesteśmy dumni i podekscytowani naszą nową umową handlową z Emirates. Głęboko szanujemy linię lotniczą, jej wartości i globalny zasięg. Jesteśmy przekonani, że ta relacja zapewni klientom lepsze możliwości podróży, biorąc pod uwagę zaprojektowaną łączność, która zostanie umożliwiona na międzynarodowym portów lotniczych w Tambo i Kapsztadzie. Oferta miejsc docelowych Airlink obejmuje większość kluczowych punktów w Afryce Południowej, takich jak Kapsztad, Durban, Port Elizabeth, East London, Bloemfontein, Harare, Lusaka, Maputo, Gaborone, Windhoek i wiele innych – dodaje Rodger Foster, CEO Airlink.

Linie Emirates wznowiły loty do Johannesburgu i Kapsztadu 1 października, a od 8 października do Durbanu, jednocześnie wprowadzając zaostrzone środki bezpieczeństwa we wszystkich pokładowych i naziemnych punktach styku. Linia lotnicza nadal buduje popyt na rynku, łącząc klientów przez Dubaj z blisko 100 kierunkami, a także oferując więcej możliwości połączeń w Południowej Afryce i poza nią, dzięki partnerstwu z liniami lotniczymi, takimi jak Airlink.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama