Lufthansa: Nowe loty dalekodystansowe, w tym na Alaskę i Dominikanę

5 października 2020 10:00
1 komentarz
Lufthansa Group poinformowała, że ​​w przyszłym sezonie letnim uruchomi sześć nowych wakacyjnych trasy długodystansowych. Loty z Frankfurtu nad Menem ruszą już w marcu 2021 r.
Reklama
Wszystkie nowe kierunki, które zostaną włączone w siatkę połączeń Lufthansy, są popularne głównie wśród pasażerów podróżujących na wakacje. Wszystkie loty zaplanowano z Frankfurtu – największej bazy Lufthansa Group:
Dodatkowo, przewoźnik poinformował, że loty z Frankfurtu na Malediwy (od 27 października 2020 r.) oraz Mauritius (od 18 grudnia 2020 r.), oferowane dotychczas jedynie w sezonie zimowym, będą teraz dostępne także latem, dwa razy w ciągu tygodnia. Szczegóły nowych połączeń, a także wejście do sprzedaży biletów, spodziewane są w ciągu najbliższych kilku tygodni.


Połączenia do Punta Cana, Anchorage i Mauritius będą realizowane we współpracy z Eurowings oraz obsługiwane przez należące do Lufthansa Group Brussels Airlines. Z kolei loty na Malediwy oraz do Mombasy i Zanzibaru będą obsługiwane przez główną flotę Lufthansy.

Niezależnie od miejsca podróży i wybranej taryfy, na wszystkich lotach będą obowiązywać elastyczne zasady zmiany rezerwacji.

Fot.: materiały prasowe

Ostatnie komentarze

gość_a7f94 2020-10-05 22:57   
gość_a7f94 - Profil gość_a7f94
To było do przewidzenia, Lufthansa właśnie wkracza na "rynek" Condora a będzie tylko gorzej, za pół roku Condor padnie
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska

dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy