Październikowa promocja milowa Air France i KLM

Marek Stus - Profil Marek Stus
02 października 2020 12:04
Linie Air France i KLM ogłosiły nowe kierunki dostępne w promocyjnych stawkach milowych dla członków programu lojalnościowego Flying Blue.
Reklama

W ramach cyklicznej akcji "Promo Awards" pojawia się możliwość zarezerwowania biletów w stawkach o 25-50% niższych od standardowych obowiązujących na danej trasie w programie Flying Blue. Aktualna odsłona promocji dotyczy podróży do 31 marca 2021 roku, a rezerwacji w jej ramach można dokonywać do końca bieżącego miesiąca.

W tej edycji promocją objęte są, poza wybranymi przelotami europejskimi, rejsy we wszystkich klasach serwisowych z Europy na Karaiby (Curacao, Fort de France, Pointe-a-Pitre), do Gujany Francuskiej, na Reunion oraz na Polinezję Francuską. Pełny wykaz kierunków i stawek milowych w aktualnej edycji "Promo Awards" znajduje się tutaj.

Mimo trudności w planowaniu dalekich podroży w obecnej sytuacji epidemiologicznej atrakcyjne stawki obowiązują np. na połączenia z Warszawy na Martynikę i Gwadelupę dostępne w każdą stronę za 33750 mil i ok. 175 euro dopłaty w klasie biznes. W promocji znalazły się ponadto rejsy z Gdańska i Wrocławia do Amsterdamu. Ich ceny zaczynają się od 6750 mil i 10,75 euro opłat w jedną stronę.


Decydując się na rezerwację przelotu warto wcześniej sprawdzić aktualne ograniczenia obowiązujące w przypadku podróży do wybranego miejsca docelowego.

Bilety rezerwowane za mile w promocyjnych stawkach podlegają obecnie następującym zasadom:
  • Rezerwacji można dokonywać wyłącznie na stronie Air France lub KLM, nie jest dostępna w innych kanałach rezerwacyjnych
  • Liczba miejsc na danej trasie jest ograniczona
  • Bilety są niezwracalne, ale możliwe jest dokonywanie zmian w datach podróży zgodnie z obecną polityką wprowadzoną przez obu przewoźników z uwagi na ograniczenia epidemiologiczne
  • Przerwa w podróży (stopover) nie jest dopuszczalna
  • Można rezerwować bilety w jedną lub w obie strony
  • Promocyjne stawki dotyczą podróży w klasach ekonomicznej, ekonomicznej premium lub biznes, w zależności od wybranej trasy i dostępności miejsc

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklama