Air France ogranicza ofertę o połowę do końca roku

Filip Kubicki - Profil Filip Kubicki
29 września 2020 11:10
Francuska linia podjęła decyzję odnośnie oferowanego rozkładu w listopadzie i grudniu br. Przewoźnik w obu miesiącach wykona o 50 proc. mniej połączeń niż rok wcześniej.
Reklama

W ostatnich dwóch miesiącach Air France zaoferuje swoim pasażerom loty w 170 kierunkach, czyli tyle ile zazwyczaj oferuje w sezonie zimowym. Zmieni się natomiast częstotliwość na prawie każdej z tras.


Francuska linia do końca roku zamierza latać z Paryża-CDG do Polski do Krakowa (2 razy w tygodniu) i Warszawy (11 razy w tygodniu). Z kierunków dalekodystansowych przewoźnik w listopadzie i grudniu zaoferuje loty m.in. do Buenos Aires, Chicago, Johannesburga, Los Angeles, Nowego Jorku, Singapuru, Toronto, Tokio oraz Waszyngtonu.

Air France pozwala swoim pasażerom na darmową zmianę terminu podróży lub jej anulacje bez dodatkowych opłat. Dodatkowo linia oferuje klientom możliwość wymiany biletu na voucher o tej samej wartości, który może być wykorzystany na dowolne połączenie w siatce Air France. Wspomniane wyżej udogodnienia obowiązują na podróże odbywające się w terminu do 31 marca 2021 roku.


Fot. mat. prasowe

Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama