Wizz Air uruchomił mapę ograniczeń podróży

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
23 września 2020 11:57
3 komentarze
Wizz Air uruchomił mapę do planowania podróży, nowe i stale aktualizowane narzędzie, aby pomóc pasażerom wyszukiwać i sprawdzać, do których miejsc z siatki połączeń można w danym momencie latać.
Reklama

To także źródło informacji na temat obowiązujących ograniczeń w podróżowaniu spowodowanych koronawirusem. W tym niepewnym czasie, pasażerowie mogą polegać na mapie do planowania podróży, sprawdzając trasy operacyjne i ważne zasady dotyczące podróży opisane za pomocą systemu kolorów. Aby skorzystać z mapy, należy jedynie kliknąć w wybrane lotnisko wylotu, a następnie wybrać jedno z dostępnych miejsc na mapie. Kraje i lotniska są oznaczone kolorami w zależności od obowiązujących ograniczeń: zielony – brak ograniczeń przy wjeździe do kraju drogą powietrzną, żółty – częściowe ograniczenia (dotyczące testów/kwarantanny/pobytu) przy wjeździe do kraju drogą powietrzną oraz czerwony – całkowity lub częściowy zakaz wjazdu do kraju drogą powietrzną.


Aby uzyskać więcej informacji na temat regulacji dotyczących podróży, należy wybrać określoną trasę. Spowoduje to przeniesienie na stronę z informacjami o danym kraju wraz z linkami do witryn lokalnych władz i urzędów, przydatne strony dotyczące podróży oraz wszelkie formularze, które należy wypełnić przed wylotem.

Mapa do planowania podróży jest codziennie aktualizowana o godzinie 18:00 (czasu środkowoeuropejskiego), jednak linia Wizz Air zaleca, aby pasażerowie dodatkowo sprawdzali wymagania dotyczące wstępu do danego kraju tuż przed wylotem, ponieważ mogą one podlegać codziennym zmianom. Jednocześnie linia zachęca pasażerów do wykupienia usługi WIZZ Flex, dzięki której mają gwarancję ochrony swoich rezerwacji - w przypadku zmian okoliczności lub gdy po prostu będą chcieli zmienić datę lub kierunek podróży, możliwa jest zmiana rezerwacji na każdy inny lot.

- Stale poszukujemy nowych sposobów, aby dbać o wrażenia klientów na każdym etapie podróży, a także podczas korzystania z naszej strony internetowej. Nowe narzędzie ułatwi pasażerom zdobycie informacji, dokąd mogą, a dokąd nie mogą podróżować. Wierzymy, że Mapa do planowania podróży zmniejszy obawy pasażerów związane z podróżowaniem w tych niepewnych czasach i dostarczy im najnowszych informacji, dzięki czemu będą mogli nadal odkrywać kolejne miejsca z siatki połączeń WIZZ. Nasz cel jest prosty: urozmaicić życie poprzez przystępne podróże, a mapa do planowania podróży to kolejny sposób, w jaki spełniamy tę obietnicę daną naszym klientom - mówi Zsuzsa Poos, członek zarządu ds. obsługi klienta i marketingu w Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil
ArCo 2020-09-24 16:09   
ArCo - Profil ArCo
gość_346d9
Biały kolor oznacza, że Wizzair nie lata na danej trasie, np. z Wrocławia do Czech. Generalnie pomysł dobry, ale i tak trzeba zapoznać się z masą linków. Na dziś latanie to loteria i jak nie musisz to nie lecisz. Albo uporządkuje się to szybko na skalę globalną, albo chociaż w ramach UE, albo linie będą klepać biedę lub bankrutować :-(
Chętnie poleciałbym gdzieś na parę dni, ale na dziś nie biorę udziału w tej "loterii" zakazów, obowiązkowej kwarantanny czy wymaganych testów.
gość_6edc9 2020-09-24 14:05   
gość_6edc9 - Profil gość_6edc9
Co dzis zielone, moze jutro byc czerwone, dziekuje bardzo
gość_346d9 2020-09-23 19:51   
gość_346d9 - Profil gość_346d9
No dobra a biały kolor to co?
 - Profil
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama