Wizz Air otwiera 36. bazę operacyjną. We włoskiej Katanii

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
08 września 2020 14:48
1 komentarz
Wizz Air ogłosił dziś (8.09) otwarcie swojej 36. bazy na włoskim lotnisku w Katanii. Przewoźnik zbazuje tam 2 samoloty Airbus A321 już w październiku tego roku.
Reklama

Oprócz istniejących 15 tras, linia ogłosiła otwarcie 5 nowych połączeń; do Rzymu Fiumicino, Bolonii, Wenecji, Memmingen i Londynu Luton oraz z Katanii i Mediolanu Malpensa do Bari od października 2020 r.

Wkrótce po zapowiedzi uruchomieni bazy w Mediolanie-Malpensa i otwarciu kilku tras krajowych w swojej włoskiej sieci, Wizz Air ogłosił uruchomienie nowej trasy łączącej Mediolan z Bari. Częstotliwość połączeń Mediolan Malpensa - Katania wzrośnie z 2 do 3 lotów dziennie.


- Z radością ogłaszamy otwarcie naszej 36. bazy na międzynarodowym lotnisku Catania-Fontanarossa i uruchomienie 5 nowych tras, zwiększając ich liczbę z tego sycylijskiego miasta do 20. Dokładnie tydzień po ogłoszeniu naszych pierwszych włoskich tras krajowych z Mediolanu-Malpensa do Katanii i Palermo, świętujemy utworzenie bazy w Katanii. W ten sposób stwarzamy możliwości niedrogich podróży na trasach krajowych i europejskich, wspieramy rozwój lokalnej gospodarki i tworzymy nowe miejsca pracy w tych trudnych czasach - mówi George Michalopoulos, dyrektor handlowy Wizz Air.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_369a5 2020-09-08 18:48   
gość_369a5 - Profil gość_369a5
Ciekawe gdzie będzie następna baza wizzaira?. Ciągle nie przestają mnie zaskakiwać !. Oby tak dalej!
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama