Eurowings wraca do Wrocławia i Krakowa

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
06 sierpnia 2020 09:30
Od września br. wracają połączenia Eurowings z Wrocławia i Krakowa do Düsseldorfu oraz z Krakowa do Stuttgartu.
Reklama

We wrześniu i październiku Eurowings wprowadzi do oferty 28 nowych połączeń z całych Niemiec. Z największego obsługiwanego przez linię lotniska w Dusseldorfie przywrócone zostaną połączenia do Wrocławia i Krakowa. Uruchomione zostaną także rejsy do Genewy, Newcastle, Nicei, Wenecji i Dubrownika. W październiku ze stolicy Nadrenii Północnej- Westfalii podróżni będą mogli udać się także na Gran Canarię. Także w październiku rozszerzona zostanie oferta z Hamburga o rejsy na Gran Canarię oraz Fuerteventurę. We wrześniu samoloty Eurowings wystartują z Kolonii/Bonn do portugalskiego Faro, węgierskiego Budapesztu oraz do Drezna, natomiast pasażerowie podróżujący ze Stuttgartu zyskają dostęp do połączeń do Krakowa oraz Hurghady. Wznowione zostanie także połączenie z Rzymem.

W sumie do końca sezonu letniego Eurowings zaproponuje pasażerom rejsy do ponad 85 miast docelowych w Niemczech i całej Europie.


Od sierpnia Eurowings rozszerza rozkład rejsów o 26 dodatkowych kierunków wakacyjnych.
  • Dusseldorf: więcej połączeń do Polski, Portugalii, Włoch i Francji
  • Hamburg: nowe trasy, między innymi na Gran Canarię i Fuerteventurę
  • Kolonia/Bonn: do oferty wracają wakacyjne rejsy do Faro, Katanii, Bastii i Kawali
  • Stuttgart: z wiodącym przewoźnikiem, Eurowings, bezpośrednio do Aten, Rzymu czy Walencji
  • Berlin: połączenia do Iraklionu i Splitu.
W miarę trwania kryzysu wywołanego pandemią koronawirusa, apetyt na wypoczynek stale rośnie. Eurowings chce umożliwić pasażerom zaspokojenie tej potrzeby, dodając do oferty 26 kierunków wakacyjnych. Na obsługiwanych przez linię lotniskach w Dusseldorfie, Hamburgu, Stuttgarcie, Kolonii/Bonn oraz Berlinie na podróżnych czekają nowe połączenia, w tym do popularnych wśród turystów miast i metropolii. Bilety na te rejsy są już dostępne w systemach rezerwacyjnych na stronie eurowings.com oraz w aplikacji Eurowings.

- Nawet jeśli do normalności dzieli nas jeszcze daleka droga, odczuwamy znaczący wzrost zainteresowania ze strony turystów – powiedział Jens Bischof, CEO Eurowings. - Chcąc sprostać oczekiwaniom podróżnych, uruchamiamy połączenia do najpopularniejszych kierunków turystycznych w Europie.

W sierpniu z Hamburga planowane jest uruchomienie czterech nowych połączeń: samoloty Eurowings wystartują w rejsy do Sztokholmu, Budapesztu, Paryża oraz Mediolanu-Malpensy. Z Kolonii/Bonn pasażerowie będą mogli udać się w rejs do włoskiej Katanii, greckiej Kawali oraz Bastii, położnej na francuskiej Korsyce. Podróżni w Stuttgarcie do dyspozycji będą mieć rejsy do takich miast jak Ateny, Walencja, Amsterdam czy Drezno. W sierpniu Eurowings zaoferuje połączenia z Berlina do Iraklionu i Splitu, a z Dusseldorfu, między innymi, do Bari, położonego na oceanicznym wybrzeżu Porto czy francuskiego Lyonu.Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama