Strona Katowice Airport nagrodzona

Blanka Flis - Profil Blanka Flis
29 lipca 2020 09:30
1 komentarz
Nowa strona internetowa pyrzowickiego lotniska zajęła pierwsze miejsce w kategorii „Strona lub serwis mobile/RWD – użyteczne” w dziewiątej edycji konkursu Mobile Trends Awards.
Reklama

Jury nagradza rozwiązania innowacyjne, wygodne w obsłudze oraz przyjazne użytkownikom, a same statuetki nazywane są Oscarami branży mobile. W każdej edycji konkursu rywalizacja jest bardzo zacięta. Za 2019 rok zgłoszono ponad 100 projektów, z których jury nominowało 44 w 10 kategoriach. Dodatkowo internauci oddali ponad 140 tysięcy głosów. Głosowanie online było okazją do zdobycia dodatkowego punktu, który był sumowany z głosami kapituły konkursowej.

W uzasadnieniu wyboru zwycięzcy w kategorii „Serwis mobile/RWD – użyteczne” jury MTA napisało, że pierwsze miejsce stronie internetowej pyrzowickiego lotniska przyznaje za: „kompleksową, użyteczną i wygodną stronę dla trudnego obiektu, jakim jest lotnisko”. Nową witryną internetową Katowice Airport wykonała firma Netizens.

- Strona internetowa, obok mediów społecznościowych, to nasze najważniejsze narzędzie komunikacji z pasażerami. Cieszymy się, że projekt, który realizowała dla nas firma Netizens, spotkał się z tak pozytywnym odbiorem jury Mobile Trends Awards. Zespół Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego przygotował szczegółowy brief nowej strony, a specjaliści z Netizens konkretnie i profesjonalne – za co serdecznie dziękujemy – zmaterializowali nasze pomysły. Zależało nam na tym, żeby nowa witryna portu umożliwiała użytkownikom sprawne i intuicyjne dotarcie do wszystkich ważnych informacji. Chcieliśmy, żeby nowy serwis był prosty i czytelny, ale jednocześnie atrakcyjny wizualnie - mówi Artur Tomasik, prezes Górnośląskiego Towarzystwa Lotniczego SA, firmy zarządzającej pyrzowickim lotniskiem.

Tomasik dodaje, że: „pracując nad nową stroną szczególny nacisk położyliśmy na tablicę lotów online i rozkład lotów. Z długookresowych statystyk jasno wynik, że te dwa miejsca są zdecydowanie najczęściej odwiedzane przez użytkowników. Ważnym aspektem nowej strony było także to, żeby dawała możliwość łatwej sprzedaży usług dodatkowych, które bezpośrednio oferuje lotnisko, takich jak parkingi, czy saloniki biznesowe. W związku z tym, że ponad 75% użytkowników strony wchodzi na nią z urządzeń mobilnych, prace nad projektem zaczęliśmy od zaprojektowania jej wyglądu na tego typu platformy. Dzięki temu charakteryzuje się ona pełną responsywnością i jest niezwykle przyjazna dla użytkowników mobile. Warto dodać, że obecnie pracujemy nad aplikacją Katowice Airport na telefony komórkowe i tablety, która będzie znakomitym uzupełnieniem nowej strony.”

Reklama

Ostatnie komentarze

gość_2f71c 2020-07-29 13:05   
gość_2f71c - Profil gość_2f71c
Ja tam powiem tak, za transport zbiorowy powinna odpowiadać jedno coś i ogarnąć to wszystko.
Opóźnienia Intercity najlepiej sprawdzać na Deutsche Bahn.
LOTu np na flightradar.
Jakim cudem inne firmy wiedzą więcej niż te firmy?
Wprowadzić jeden wielki system i podpiąć wtyczkami wszystko tam gdzie trzeba.
Na stronie Okęcia do dzisiaj widnieje po kilka lotów w danym kierunku, mimo że to CSy to nawet w kolejności ustawione nie są.
Na zagranicznych zachodnich lotniskach mamy 1 pozycje z gwiazdką i okienko się przesuwa, w PL musimy mieć X pozycji by było dużo lotów i światowo.
Właśnie staruje GDN później POZ i znowu GDN POZ I GDN.
Chaos I tyle
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama