Enter Air wznowił operacje z Londynu Gatwick

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
22 lipca 2020 11:35
Czarterowe linie lotnicze Enter Air wznowiły operacje lotnicze z londyńskiego lotniska Gatwick w Wielkiej Brytanii.
Reklama

Podobnie jak w przypadku lotów z Polski lipiec będzie w tym roku czasem rozruchu, a pod koniec miesiąca będziemy wykonywali 8 operacji tygodniowo. Jednocześnie wszystko na to wskazuje, że w sierpniu lotów będzie zdecydowanie więcej – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air. – Pomimo wielomiesięcznych zawirowań, popyt ze strony biur podróży jest duży, a ludzie chcą wyjechać na urlop do innego kraju, który bardzo często jest lepiej przygotowany na przyjęcie turystów niż kraj macierzysty. Wszystkie kurorty zagraniczne mają przygotowane specjalne procedury ochrony, a na plażach i w restauracjach jest bardzo mało turystów, więc łatwiej zachować bezpieczny dystans. A co najważniejsze panują teraz niskie ceny i gwarantowana piękna pogoda. Ponadto, co wielokrotnie podkreślaliśmy samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu zbiorowego, który dzięki bardzo wydajnej klimatyzacji i filtrom HEPA skutecznie uniemożliwia rozprzestrzenianie się wirusów pomiędzy pasażerami – dodaje.

Pierwszy rejs Enter Air w sezonie LATO 2020 z lotniska Gatwick w Londynie odbył się 16 lipca, a klienci biura podróży Sunvil UK polecieli na słoneczną grecką wyspę Lemnos. Oprócz standardowych procedur wprowadzonych na lotniskach i pokładach samolotów w wielu państwach obowiązują specjalne wymagania wobec turystów.

Na rynkach zagranicznych Enter Air współpracuje z touroperatorami oraz konsolidatorami odsprzedającymi miejsca touroperatorom działającym na poszczególnych rynkach. Na części realizowanych obecnie rejsów przewoźnik oferuje też możliwość indywidualnego zakupu biletu.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama