Code-share airBaltic i Icelandair

Mirosław Pachowicz - Profil Mirosław Pachowicz
14 lipca 2020 08:11
Icelandair i airBaltic podpisały umowę code-share. Klienci łotewskiej linii skorzystają z wygodnego dostępu do Islandii i Ameryki Północnej. Jednocześnie pasażerowie Icelandair mogą teraz kupić bilety do wielu miejsc z siatki airBaltic w krajach bałtyckich i nie tylko.
Reklama

- Z przyjemnością dodaliśmy Icelandair jako kolejną silną linię w ramach naszej siatki partnerów code-share. Nasza sieć pozwala nam na dalszą poprawę łączności z krajami bałtyckimi - powiedział Martin Gauss, prezes i dyrektor generalny airBaltic.

- Łącząc nasze sieci, zaoferujemy naszym pasażerom więcej możliwości podróżowania do krajów bałtyckich i Europy Wschodniej ale także zapewniamy klientom airBaltic cenne połączenia z Islandią i różnymi miejscami w Ameryce Północnej - dodał Bogi Nils Bogason, prezes i dyrektor generalny Icelandair Group.


Obecnie airBaltic wykonuje bezpośrednie loty z Rygi do różnych europejskich centrów biznesowych oraz do takich popularnych miejsc wypoczynkowych, jak Dubrownik, Rijeka i Split w Chorwacji, Barcelona w Hiszpanii, Nicea we Francji, Larnaka na Cyprze, a także Rzym, Katania i Mediolan we Włoszech. Ponadto w nadchodzących tygodniach airBaltic uruchomi lub wznowi bezpośrednie loty z Rygi do Billund, Rejkiawiku, Madrytu, Zurychu, Turku, Warszawy, Pragi, Stuttgartu, Budapesztu i Liepaja (Łotwa). Do końca sierpnia 2020 r. airBaltic planuje oferować 69 tras, w tym nie tylko z Rygi, ale także z Wilna i Tallinna.

Przewoźnik ściśle współpracuje z władzami w celu monitorowania sytuacji i w razie potrzeby dostosowuje rozkład lotów. Zaleca się, aby przed podróżą pasażerowie sprawdzili przepisy podróży i ograniczenia lotnisk na oficjalnych stronach internetowych lub w lokalnych ambasadach. Przepisy zmieniają się szybko i różnią się w zależności od kraju, dlatego zawsze upewnij się, że masz najnowsze informacje, aby mieć bezproblemową podróż.
Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama