Emirates: Kolejne kierunki wracają do siatki połączeń

Jakub Kolanko - Profil Jakub Kolanko
10 lipca 2020 08:15
Linie lotnicze Emirates ogłosiły w czwartek (9.07) wznowienie rejsów do 6 kolejnych miast. Na liście po raz kolejny nie znalazła się Warszawa.
Reklama

Mający siedzibę w Dubaju Emirates ogłosił wznowienie lotów do Genewy (od 15 lipca), Los Angeles–International (od 22 lipca), Dar es Salaam (od 1 sierpnia), Pragi i São Paulo (od 2 sierpnia) oraz Bostonu (od 15 sierpnia). Oznacza to, że w połowie sierpnia Emirates zabierze pasażerów łącznie do 58 miast, w tym 20 w Europie i 24 w regionie Azji i Pacyfiku.

Podróżujący liniami Emirates od 7 lipca mogą już także odwiedzić Dubaj. Miasto otworzyło się na turystów i gości biznesowych podczas gdy wiele turystycznych miejsc na świecie wciąż pozostaje zamkniętych. Wraz z rozprzestrzeniającym się po całym świecie koronawirusem, władze Zjednoczonych Emiratów Arabskich zabroniły wjazdu dla zagranicznych podróżnych 24 marca 2020 r.

Do tej pory na liście przywracanych kierunków nie znalazło się lotnisko Chopina w Warszawie. Na chwilę obecną pierwszy lot z Polski do Dubaju na pokładzie linii Emirates ma odbyć się 31 sierpnia 2020 r.


Od czasu ogłoszenia ponownego otwarcia Dubaju zaobserwowaliśmy wśród naszych pasażerów wzrost zainteresowania pobytem w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, a także większą chęć do podróżowania z przesiadkami na kierunkach, które oferujemy. Nadal ściśle współpracujemy ze wszystkimi zainteresowanymi stronami, aby wznawiać operacje lotnicze, jednocześnie zapewniamy, że podejmowane są wszelkie niezbędne środki w celu ochrony zdrowia i bezpieczeństwa naszych klientów i pracowników – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Wraz ze stopniowym otwieraniem granic Emirates zmieniło swoje zasady rezerwacji, aby zaoferować klientom większą elastyczność w planowaniu podróży. Klienci, którzy kupią bilet do 31 lipca 2020 r. na podróż do 30 listopada 2020 r. mogą skorzystać z dodatkowych możliwości zmiany rezerwacji, jeśli wystąpią nieoczekiwane ograniczenia podróży związane z koronawirusem.

Fot.: materiały prasowe
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama