Wróciły loty z Olsztyna do Londynu

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
09 lipca 2020 10:20
Mieszkańcy Warmii i Mazur ponownie mogą korzystać z lotów z Szyman do Londynu. Połączenia lotnicze z portu Olsztyn-Mazury do Wielkiej Brytanii, oferowane są przez dwóch przewoźników niskokosztowych - Wizz Air oraz Ryanair.
Reklama
Po ponad 3 miesięcznej przerwie wywołanej pandemią koronawirusa, linie lotnicze wznowiły loty do Londynu na początku lipca. Od 3 lipca pasażerowie mogą polecieć prosto z Szyman do Londynu Luton z Wizz Air. Rejsy na tej trasie odbywają się dwa razy w tygodniu - w poniedziałki i piątki. 4 lipca Ryanair wznowił loty na trasie Olsztyn-Mazury - Londyn Stansted. Przewoźnik oferuje dwa połączenia tygodniowo - we wtorki i soboty.


Pierwszym połączeniem, które wróciło na mazurskie lotnisko po zniesieniu zakazu lotów, były rejsy Wizz Air do Dortmundu. Loty na tej trasie odbywają się od 19 czerwca, 3 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki. 22 czerwca LOT wznowił loty krajowe z Szyman do Krakowa, z którego pasażerowie mogą korzystać również 3 razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy