Enter Air wznowił operacje lotnicze z Polski

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
01 lipca 2020 12:39
11 komentarzy
Enter Air wznowił operacje lotnicze we współpracy z biurami podróży. Sezon LATO 2020 zainaugurowały loty na Kretę i Majorkę z pasażerami TUI.
Reklama

W ostatnim czasie loty były wykonywane jedynie za granicą na kilku samolotach, a ich zadaniem było wspieranie klientów w trudnym czasie kryzysu.

– Cieszymy się, że w końcu pierwsze nasze samoloty wiozą pasażerów na upragnione i w pełni zasłużone wakacje. Większość państw jest już otwarta i ma już przygotowane specjalne procedury. Pod względem bezpieczeństwa i ochrony przeciw zakażeniom wirusami i bakteriami, samolot jest najbezpieczniejszym środkiem transportu zbiorowego. Klimatyzacja osuszająca powietrze i filtry HEPA stosowane w samolotach działają tak aby uniemożliwić rozprzestrzenianie się wirusów pomiędzy pasażerami – mówi Grzegorz Polaniecki, członek zarządu Enter Air.

W ostatnim czasie loty były wykonywane jedynie za granicą, na kilku samolotach i ich zadaniem była pomoc różnym firmom i instytucjom w czasie kryzysu. W sezonie letnim przewoźnik będzie współpracował, podobnie jak poprzednich latach, z największymi, posiadającymi stabilną pozycję touroperatorami: TUI Poland, Itaka Holdings, Rainbow Tours i Coral Travel.

– Latanie na wakacje z biurami podróży jest w obecnych czasach zdecydowanie bardziej racjonalne niż indywidualne planowanie wakacji. Rejs czarterowy jest zakontraktowany w obie strony i zawsze ma przywieźć do kraju wszystkich pasażerów, których wywiózł. Pasażer rejsu charterowego ma więc o wiele większą pewność, że jego rejs nie zostanie anulowany, niż pasażer linii regularnej, nawet w przypadku powrotu restrykcji sanitarnych. W przypadku lotu samolotem rejsowym, pasażer leci na własną rękę i na własne ryzyko. Fala zakłóceń rejsów linii regularnych jest dziś ogromna, dlatego dla ludzi chcących odpocząć w spokoju na wakacjach polecam lot czarterem z naszymi partnerskimi biurami podróży. Biura podróży, hotele i restauracje są gotowe do przyjęcia turystów. Prosimy jedynie, by przed lotem zapoznać się z procedurami bezpieczeństwa i wymogami stawianymi przez kraj docelowy – mówi Grzegorz Polaniecki.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_3b1af 2020-07-03 15:38   
gość_3b1af - Profil gość_3b1af
Wszytskie loty wykonywane przez ostatnie 3 dni maja LF bliski 100%
greg1155 2020-07-02 15:02   
greg1155 - Profil greg1155
Poz dziś 187 pax...
gość_2268d 2020-07-02 14:44   
gość_2268d - Profil gość_2268d
Dzisiaj 187 pax POZ-BOJ.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama