Emirates poleci do Kairu, Tunisu, Glasgow i Male

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
30 czerwca 2020 10:00
1 komentarz
Linie Emirates nadal dodają do swojej siatki nowe połączenia, oferując podróżnym loty pasażerskie do Kairu (od 1 lipca), Tunisu (od 1 lipca), Glasgow (od 15 lipca) i Male (od 16 lipca).
Reklama

Dzięki temu sieć Emirates zwiększy się do 52 miejsc docelowych w lipcu, oferując podróżującym połączenia między Bliskim Wschodem, Afryką, Azją i Pacyfikiem, Europą i Amerykami dzięki dogodnym przesiadkom w Dubaju. Wszystkie działania odbywają się przy starannym zachowaniu środków ostrożności mających na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa klientów i pracowników.


Podróżujący liniami Emirates mogą także odwiedzić Dubaj, który już 7 lipca otwiera się dla gości biznesowych i turystycznych. W zeszłym tygodniu ogłoszono otwarcie miasta dla przyjeżdżających oraz nowe protokoły podróży lotniczych, które mają zapewnić zdrowie i bezpieczeństwo obywatelom, mieszkańcom i turystom odwiedzającym Zjednoczone Emiraty Arabskie.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_d51a8 2020-07-03 13:12   
gość_d51a8 - Profil gość_d51a8
Czekam już ponad dwa miesiące na kase za odwołany lot w Emirates. Bilet kupiony bezpośrednio na stronie linii. Może ktoś coś wie ile jeszcze mam czekać? Może ktoś dostał jakąś odpowiedź od linii. Proszę o informacje zwrotne.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama