×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz wznowił loty do Wielkiej Brytanii. Jak to możliwe?


Wizz Air, mimo formalnego zakazu lotów do tego kraju, wznowił rejsy do Wielkiej Brytanii.


Przewoźnik informuje, że zgodnie z wytycznymi polskiego Urzędu Lotnictwa Cywilnego, wznowił loty do Wielkiej Brytanii. Pierwszy, po długiej przerwie samolot z Polski na Wyspy Brytyjskie odleciał wczoraj (28.06) z Gdańska do Londynu Luton. 

Urząd Lotnictwa Cywilnego wydał komunikat, który dopuszcza loty z/do Wielkiej Brytanii, pod warunkiem, że na pokładzie samolotów wykonujących loty z/do Wielkiej Brytanii do/z Polski znajdują się wyłącznie polscy obywatele. Według komunikatu do Polski mają także prawo przylecieć między innymi: małżonkowie i dzieci obywateli Polski, osoby posiadające kartę stałego pobytu w Polsce, osoby posiadające kartę Polaka, obcokrajowcy pracujący na terenie Polski czy uczniowie i studenci pobierający naukę w Polsce. 


Zgodnie z wytycznymi protokołów zdrowotnych, po przylocie do Wielkiej Brytanii, Polaków obowiązuje okres 14 dniowej kwarantanny.gość_676a3 - Profil
gość_676a3
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie