A380 polecą do Londynu Heathrow oraz Paryża

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
25 czerwca 2020 12:25
1 komentarz
Popularne Airbusy A380 od 15 lipca zaczynają obsługiwać podróżnych w trakcie lotów linii Emirates do londyńskiego Heathrow oraz do Paryża. Pandemia spowodowała uziemienie floty w marcu, teraz flagowe samoloty Emirates wracają na trasy.
Reklama

- Airbusy A380 są popularne wśród naszych klientów, a loty nimi dostarczają niezapomnianych wrażeń. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy wysłać te maszyny w przestworza na trasach do Londynu i Paryża, już od 15 lipca. Czekamy na możliwość przywrócenia lotów A380 do innych destynacji, co będzie się odbywało w zależności od zapotrzebowania na dane połączenia. Podróż A380 naszymi liniami to wyjątkowe w branży lotniczej doznanie, pomimo modyfikacji usług na pokładzie, które mają na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa załogi i podróżnych. Jesteśmy przekonani, że nasi klienci chętnie wejdą na pokład naszego cichego i wygodnego samolotu – powiedział Adel Al Redha, dyrektor operacyjny Emirates.

Linie Emirates ogłosiły także powrót lotów do Dhaki (od 24 czerwca) i do Monachium (od 15 lipca). To kolejne kierunki w stale rozbudowywanej siatce połączeń.

W tym tygodniu zakomunikowano o ponownym otwarciu Dubaju dla gości biznesowych i turystycznych już od 7 lipca. Jednocześnie powstały nowe protokoły podróży lotniczych dla obywateli, mieszkańców i turystów odwiedzających Zjednoczone Emiraty Arabskie. Mają one na celu zapewnienie zdrowia i bezpieczeństwa wszystkich odwiedzających Dubaj. Aktualnie linie Emirates oferują loty do ponad 40 miast. Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku, Zatoce Perskiej oraz w Europie lub obu Amerykach.

Loty do Dhaki i Monachium będą obsługiwane przez Boeing 777-300ER.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_8b80a 2020-06-25 12:44   
gość_8b80a - Profil gość_8b80a
To klęska polityki absurdalnie wysokich cen za p2p i zbyt małej oferty long haul ze strony BA i AF. AF mógłby sobie kupić kilkadziesiąt dodatkowych A350-1000 i latać nimi z Paryża po całym świecie, obniżając ceny za p2p przy okazji. Zaś BA może rozważyć używane A380.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama