LOT: Zadar, Saloniki, Barcelona i Burgas z Rzeszowa

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
24 czerwca 2020 15:28
1 komentarz
Zadar, Saloniki, Barcelona i Burgas – w tych słonecznych kierunkach będzie można polecieć w lipcu i sierpniu bezpośrednio z Rzeszowa na pokładzie samolotów PLL LOT.
Reklama

Narodowy przewoźnik ogłosił dziś letnią siatkę połączeń, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom podróżnych, którzy chcą spędzić tegoroczne wakacje poza granicami Polski.

- Po wznowieniu w czerwcu lotów krajowych, z początkiem przyszłego miesiąca wchodzimy w kolejny etap „odmrażania” transportu lotniczego. To ważna decyzja, która ma znaczenie nie tylko gospodarcze, ale także psychologiczne - mówi Adam Hamryszczak, prezes zarządu Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.


LOT zainauguruje połączenia z Jasionki do Burgas i Salonik w piątek 3 lipca, dzień później wystartuje pierwszy samolot do Zadaru, zaś 5 lipca podróżni po raz pierwszy udadzą się w podróż z podrzeszowskiego lotniska do Barcelony. Zgodnie z opublikowanym rozkładem nowe trasy będą realizowane raz w tygodniu do końca sierpnia.

Aktualnie z lotniska w Jasionce dwa razy dziennie – rano i wieczorem – odlatują samoloty do Warszawy, a raz w tygodniu, w sobotnie popołudnie do Gdańska. Oprócz nowych kierunków uruchomionych przez LOT, od lipca przywrócenie części połączeń realizowanych z Jasionki zapowiedział Ryanair. Trwają rozmowy odnośnie terminu ponownego uruchomienia lotów z Rzeszowa do Monachium.

Czekamy na kolejne trasy z lotnisk regionalnych, które dziś ma ogłosić LOT. Dziś ogłoszono nowe wakacyjne trasy z Lublina do Chorwacji i Grecji.
Reklama

Ostatnie komentarze

gość_13540 2020-06-25 10:54   
gość_13540 - Profil gość_13540
Kupowanie biletów na chwilę przed bankructwem PLL LOT ? Zabawa dla ryzykantów.
 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama