×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


LOT wraca do Stanów Zjednoczonych, Kanady i Japonii


Konsulat Generalny Rzeczypospolitej Polskiej ogłosił we wtorek (23.06), że od 1 lipca LOT będzie kontynuować regularne loty na trasie Warszawa - Nowy Jork-JFK. Rejsy będą realizowane trzy razy w tygodniu.


Informację o tym, że PLL LOT od lipca wznawia loty do JFK z Warszawy podał wczoraj w swoim komunikacie na Facebooku Konsulat Generalny RP w Nowym Jorku.

"Polski przewoźnik już od lipca wznowi regularne rejsy na linii WAW-JFK" - czytamy w komunikacie.

Rejsy do Nowego Jorku-JFK będą realizowane od 1 lipca br., trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i soboty. Do Chicago polski przewoźnik poleci od 3 lipca br., również trzy razy w tygodniu - we wtorki, piątki i niedziele. Z kolei do Toronto pierwszy lot odbędzie się 1 lipca br., LOT do największego miasta Kanady będzie latać dwa razy w tygodniu - w środy i soboty. Polska linia przywróci również rejsy do Tokio. Do Japonii polecimy raz w tygodniu, począwszy od 5 lipca br. 

LOT przywróci jedynie połączenia długodystansowe z Warszawy, połączenia z Budapesztu, Krakowa czy Rzeszowa są w dalszym ciągu zawieszone. Bilety na powyższe połączenia są już dostępne w systemie rezerwacyjnym przewoźnika. 

fot. mat. prasowe
gość_baff2 - Profil
gość_baff2
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie