×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Eksperci o LOT 2.0


Już dzisiaj o godzinie 11:00 zapraszamy na kolejne spotkanie online ekspertów branży lotniczej, organizowane przez portal Pasazer.com. Tym razem nasi rozmówcy będą dyskutować o nowej spółce akcyjnej w PGL.


Już dzisiaj o godzinie 11:00 zapraszamy na premierę lotniczego liva, który będzie transmitowany na żywo na fanpagu oraz w niniejszym artykule. Retransmisja liva odbędzie się tego samego dnia o godzinie 19:00. O jakość i pewność transmisji będzie dbać nasz partner technologiczny Grupa i studiowlublinie.pl.

Tematem dzisiejszego spotkania będą bieżące i pilne sprawy, nowa spółka LOT Polish Airlines S.A. (LOT 2.0), prawdopodobna upadłość kontrolowana polskiego przewoźnika. Jak i czy linie lotnicze szukają nowych szans na rynkach postpandemicznych?Naszymi rozmówcami będą:
  • Krzysztof Loga-Sowiński - od ponad 30 lat związany z branżą lotniczą. Jego doświadczenie obejmuje zagadnienia prawa lotniczego, ochrony praw pasażerów, sprzedaży, marketingu i szkoleń. Obecnie zajmuje się promowaniem zasad funkcjonowania lotnictwa cywilnego, a w szczególności strategią, rozwojem infrastruktury, finansami i analizą porównawczą.
  • Marek Serafin - długoletni pracownik LOT Polish Airlines, specjalność: m.in. siatka połączeń i współpraca z innymi liniami lotniczymi.
  • Dominik Sipiński - analityk i dziennikarz zajmujący się branżą lotniczą od 12 lat, obecnie w ch-aviation GmbH i w Polityce Insight. Absolwent dziennikarstwa na uniwersytetach w Swansea i Aarhus oraz nauk europejskich w Maastricht.
Spotkanie poprowadzi Piotr Golianek, redaktor Pasazer.com.

Dzięki formule transmisji live nasi Czytelnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w dyskusji i zadawania pytań naszym rozmówcom. Liczymy na interesujący i merytoryczny dialog. Już nie możemy doczekać się spotkania z Wami! Jednocześnie zaznaczamy, że w trakcie spotkania nasi eksperci mogą nie być w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Wy także będziecie mogli wziąć udział w dyskusji z naszymi rozmówcami. Zachęcamy do przesłania przed transmisją propozycji tematów, jeśli zależy Wam na poruszeniu jakiegoś szczególnego zagadnienia. Oprócz tego podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań i wymiany opinii. Liczymy na Was!
gość_3da34 - Profil
gość_3da34
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie