Emirates poleci do 10 kolejnych miast

Paweł Cybulak - Profil Paweł Cybulak
19 czerwca 2020 10:52
Linie lotnicze Emirates ogłosiły dziś (19.06) uruchomienie rejsów do 10 kolejnych miast.
Reklama

Linie Emirates wprowadzają do oferty regularne loty do 10 kolejnych miast: Kolombo (od 20 czerwca), Sijalkot (od 24 czerwca), Stambułu (od 25 czerwca), Auckland, Bejrutu, Brukseli, Hanoi i Ho Chi Minh (od 1 lipca) oraz Barcelony i Waszyngtonu (od 15 lipca).

Loty pasażerskie realizowane przez Emirates ze Sri Lanki, Wietnamu i Pakistanu będą oferowane wyłącznie podróżnym przylatującym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i dalszych miejsc docelowych.

Dodając kolejne destynacje, linie Emirates zwiększyły siatkę połączeń do 40 kierunków. Dzięki temu osoby, które wracają do domu lub podróżują służbowo mają jeszcze większą elastyczność wyboru spośród dostępnych połączeń.


- Dzięki wsparciu i partnerstwu władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich linie Emirates oferują podróżującym pewne i bezpieczne przeloty – już teraz z niecierpliwością czekamy na powiększenie siatki połączeń w ciągu najbliższych tygodni. Ostatnie oświadczenie rządu ZEA ułatwiające podróżowanie obywatelom i mieszkańcom kraju doskonale odzwierciedla stosunek władz do wznowienia działalności gospodarczej. Z uwagi na to, że stopniowo wracamy do świadczenia regularnych usług, priorytetem Emirates zawsze będzie zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów, naszej załogi i obywateli – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Dodatkowo pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Zurychu, Madrytu, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru i Hongkongu.

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.
Reklama

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
Kup bilet Więcej
Rezerwuj loty
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wypożycz samochód
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Okazje pasażera
Reklama