×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Emirates poleci do 10 kolejnych miast


Linie lotnicze Emirates ogłosiły dziś (19.06) uruchomienie rejsów do 10 kolejnych miast.


Linie Emirates wprowadzają do oferty regularne loty do 10 kolejnych miast: Kolombo (od 20 czerwca), Sijalkot (od 24 czerwca), Stambułu (od 25 czerwca), Auckland, Bejrutu, Brukseli, Hanoi i Ho Chi Minh (od 1 lipca) oraz Barcelony i Waszyngtonu (od 15 lipca).

Loty pasażerskie realizowane przez Emirates ze Sri Lanki, Wietnamu i Pakistanu będą oferowane wyłącznie podróżnym przylatującym do Zjednoczonych Emiratów Arabskich i dalszych miejsc docelowych.

Dodając kolejne destynacje, linie Emirates zwiększyły siatkę połączeń do 40 kierunków. Dzięki temu osoby, które wracają do domu lub podróżują służbowo mają jeszcze większą elastyczność wyboru spośród dostępnych połączeń.


- Dzięki wsparciu i partnerstwu władz Zjednoczonych Emiratów Arabskich linie Emirates oferują podróżującym pewne i bezpieczne przeloty – już teraz z niecierpliwością czekamy na powiększenie siatki połączeń w ciągu najbliższych tygodni. Ostatnie oświadczenie rządu ZEA ułatwiające podróżowanie obywatelom i mieszkańcom kraju doskonale odzwierciedla stosunek władz do wznowienia działalności gospodarczej. Z uwagi na to, że stopniowo wracamy do świadczenia regularnych usług, priorytetem Emirates zawsze będzie zdrowie oraz bezpieczeństwo klientów, naszej załogi i obywateli – powiedział Adnan Kazim, dyrektor handlowy Emirates.

Dodatkowo pasażerowie Emirates w ramach siatki połączeń mogą polecieć do londyńskiego Heathrow, Manchesteru, Frankfurtu, Paryża, Zurychu, Madrytu, Amsterdamu, Kopenhagi, Dublina, Nowego Jorku JFK, Toronto, Kuala Lumpur, Singapuru i Hongkongu.

Pasażerowie mogą rezerwować loty między miejscami docelowymi w regionie Azji i Pacyfiku oraz w Europie lub obu Amerykach, korzystając z wygodnego połączenia z przesiadką w Dubaju, o ile spełniają wymagania dotyczące podróży i wjazdu do kraju docelowego.gość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie