×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Norwegian planuje wznowić loty w lipcu 2020 r.


Budżetowe linie lotnicze Norwegian zapowiedziały powrót do międzynarodowego latania. Już w lipcu mają ruszyć rejsy zagraniczne.


Norwegian ogłosił tymczasowy program lotów na lipiec 2020 r. W przyszłym miesiącu Norwegowie planują uruchomić rejsy na 76 trasach krajowych i międzynarodowych. Oznacza to, że do służby powróci 12 samolotów i 600 członków personelu lotniczego. Do tej pory Norwegian wykorzystywał tylko 8 samolotów na 13 trasach wewnątrz Norwegii, które obsługiwało zaledwie 300 osób zatrudnionych na stanowiskach lotniczych. 


Norweski przewoźnik potwierdził, że od 1 lipca br. będzie latać z Oslo i Kopenhagi do Londynu-Gatwick i Edynburga. Lista pozostałych kierunków i daty ponownego uruchomienia rejsów nie zostały ogłoszone. Niemniej z mapy połączeń opublikowanej przy okazji przekazania informacji o wznowieniu lotów, wynika, że Norwegian będzie latał z Oslo do Paryża, Nicei, Kopenhagi i Sztokholmu. Na mapie zaznaczono również Malagę, Split, Dubrownik, Palma de Mallorca i Alicante. Są też trzy miasta w Polsce tj. Gdańsk, Kraków i Warszawa.

- Wielu klientów powiedziało nam, że Norwegian musi wznowić loty do znacznie większej liczby miejsc niż obecnie. Dla wszystkich, którzy chcą podróżować z nami tego lata, mam radosną wiadomość: polecimy i ponownie otworzymy szereg tras, o które prosili nas klienci. Teraz, gdy konkurenci również startują z dużą częścią swojej oferty, musimy zrobić to samo - oświadczył prezes linii Jacob Schram. 

Fot.: Materiały prasowegość_d8db4 - Profil
gość_d8db4
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie