Wizz Air opóźnia powrót do Polski

Piotr Golianek - Profil Piotr Golianek
04 czerwca 2020 12:02
4 komentarze
Linia Wizz Air ogłosiła dzisiaj, że w wyniku przedłużenia restrykcji dotyczących lotów międzynarodowych linia zawiesza wszystkie loty w polskiej siatce połączeń do 14 czerwca br.
Reklama

Pasażerowie z rezerwacjami, których dotyczą zawieszone loty i którzy dokonali rezerwacji bezpośrednio na stronie wizzair.com lub poprzez aplikację mobilną, będą automatycznie informowani drogą elektroniczną. 120 proc. pierwotnej wartości rezerwacji zostanie automatycznie przesłane na konto klienta Wizz Air do wykorzystania przez kolejne 24 miesiące na produkty i usługi Wizz Air.

Pasażerowie mogą również wybrać zwrot pieniędzy – co zajmie więcej czasu – i będą informowani w osobnej wiadomości wysyłanej pocztą elektroniczną o koniecznych krokach do otrzymania przelewu bankowego lub przelewu na kartę. W tym przypadku, klienci mogą ubiegać się o zwrot 100% pierwotnej wartości rezerwacji. Pasażerowie, którzy dokonali rezerwacji za pośrednictwem agencji – włącznie z internetowymi biurami podróży – powinni skontaktować się z firmą, w której wykupili bilety.

Wizz Air przeprasza za niedogodności związane z zakazem podróży i jednocześnie zapewnia, że bezpieczeństwo i dobre samopoczucie naszych pasażerów oraz załogi jest priorytetem linii.

fot. mat. prasowe

Ten artykuł powstał na podstawie materiałów prasowych nadesłanych do redakcji przez podmiot trzeci. Portal Pasazer.com nie bierze odpowiedzialności za merytoryczną treść artykułu, którego nie jest autorem.

Ostatnie komentarze

 - Profil gość
gość_463a6 2020-06-04 14:11   
gość_463a6 - Profil gość_463a6
Również myślę, że jest to skutek decyzji polskiego rządu o zakazie lotów międzynarodowych oraz zezwoleniu na maksymalne zapełnienie samolotu 50%... Chyba żaden inny kraj na świecie aż tak się nie postarał żeby skutki gospodarcze były tragiczne.
WROMK 2020-06-04 13:57   
WROMK - Profil WROMK
Dopóki nie zniosą tego chorego wymogu blokowania połowy miejsc i kwarantanny dla WSZYSTKICH przylatujących także z UE, to raczej nikt oprócz LO nie wróci. Dodatkowo na zniesienie tych głupot się nie zanosi.
gość_996e9 2020-06-04 13:26   
gość_996e9 - Profil gość_996e9
Podziękujmy Polskiemu rządowi! Albo lecisz PLL LOT( który zwykle ma niskie wypełnienie) albo nigdzie nie polecisz. W pociągach bez filtrów HEPA wszystkie miejsca mogą być zajęte - To jest kuriozum!
 - Profil gość
Reklama
Kup bilet Więcej
dorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Wizy
Rezerwuj hotel
Wizy
Okazje z lotniska
Reklamadorośli
(od 18 lat)
młodzież
(12 - 18 lat)
dzieci
(2 - 12 lat)
niemowlęta
(do 2 lat)
Rezerwuj hotel
Wizy