×
Zaloguj się

Posiadasz już konto w portalu pasazer.com? Zaloguj się i zacznij korzystać ze swoich przywilejów zarejestrowanego użytkownika.


lub


Wizz Air: Nowa baza w Tiranie


Węgierski przewoźnik ogłosił w piątek (29.05) stworzenie nowej bazy w stolicy Albanii. Zostanie ona otwarta już w lipcu 2020 r. Będzie to 30. baza operacyjna Wizz Aira.


Pomimo kryzysu lotniczego wywołanego przez światową pandemię koronawirusa, Wizz Air w przeciągu ostatnich dni ogłasza otworzenie kolejnej nowej bazy. W Tiranie linia będzie dysponować trze a samolotami Airbus A320, już od lipca 2020 roku. 


Wraz z ponownym uruchomieniem działających wcześniej tras oraz nowymi 15 połączeniami do 8 krajów, Wizz Air będzie obsługiwał z albańskiej stolicy 25 kierunków. 

Lista nowych połączeń obejmuje:

Wszystkie trasy będą realizowane airbusem A320 ze 180 miejscami na pokładzie. Jak uważa przewoźnik, albańska siatka przewoźnika to wsparcie dla lokalnej gospodarki. Otworzenie bazy w Tiranie oznacza stworzenie ok. 100 nowych miejsc pracy. 

W ciągu kilku ostatnich dni Wizz Air zapowiedział otworzenie nowych baz operacyjnych także na Cyprze, w Mediolanie–Malpensa, a także wejście do Salzburga.

Fot.: materiały prasowe, Wizz Airgość_c0bdb - Profil
gość_c0bdb
  

Pasazer.com na FacebookuSpodobał Ci się nasz artykuł?

Zapisz się do newslettera by być na bieżąco!

Wylot z:

Przylot do:

  • Data wylotu:

  • Data powrotu:

Pasażerowie:

Cel podróży:
  • Data wyjazdu:
  • Data powrotu:

Kraj podróży:

Okazje z lotniska
  • Okazje pasażera
Sprawdź wszystkie